Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Skoki

Piłkarze wpadli w szał. Szamotanina w meczu Premier League [WIDEO]

Manchester United pokonał Crystal Palace 2:1, choć kończył mecz w osłabieniu. Wszystko przez sytuację z drugiej połowy, gdy doszło do bójki pomiędzy graczami obu drużyn. Sędzia wyrzucił Casemiro z boiska.

Rafał Szymański
Rafał Szymański
awantura w spotkaniu Manchesteru United z Crystal Palace Materiały prasowe / Viaplay / Na zdjęciu: awantura w spotkaniu Manchesteru United z Crystal Palace
Spotkanie układało się po myśli podopiecznych Erika ten Haga. Już w pierwszej części gry strzelanie na Old Trafford rozpoczął Bruno Fernandes. Reprezentant Portugalii strzałem z rzutu karnego znalazł drogę do siatki, natomiast po przerwie prowadzenie gospodarzy podwoił Marcus Rashford.

Do skandalicznego zdarzenia doszło w 66. minucie, tuż przy linii bocznej. Nagle zawodnicy Manchesteru United i Crystal Palace skoczyli sobie do gardeł. W związku z tym sędzia Andre Marriner miał ręce pełne roboty.

W bójkę zamieszani byli między innymi Jordan Ayew, Fred, Aaron Wan-Bissaka, Jeffrey Schlupp oraz Antony. Tylko dwaj ostatni zostali ukarani żółtymi kartonikami. Po chwili arbiter pobiegł do monitora.

ZOBACZ WIDEO: Bramkarz myślał, że dobrze ustawił mur. Ależ uderzył!

Po obejrzeniu powtórek sędzia główny nie miał żadnych wątpliwości. Marriner zauważył, że w pewnym momencie Casemiro dusił Willa Hughesa i postanowił odesłać do szatni reprezentanta Brazylii. Była to pierwsza czerwona kartka w profesjonalnej karierze 30-latka.

Wspomniany Schlupp wpisał się na listę strzelców po wznowieniu gry. W ostatecznym rozrachunku "Czerwone Diabły" wygrały 2:1 z niżej notowanym rywalem przed własną publicznością.

Źródło: Viaplay

Czytaj także:
Guardiola liczy na transfer Argentyńczyka. Był odkryciem mundialu w Katarze
Sensacja w Premier League. Lider bezradny na tle słabeusza

Czy uważasz, że Casemiro zasłużył na czerwoną kartkę?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
Komentarze (2)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×