Niesamowity gol gwiazdy Manchesteru United! Bramkarz Betisu zamarł [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Viaplay / Zdjęcie: Cudowny gol Antony'ego
WP SportoweFakty / Viaplay / Zdjęcie: Cudowny gol Antony'ego

Manchester United wychodził na drugą połowę meczu 1/8 finału Ligi Europy przeciwko Realowi Betis z wynikiem 1:1. Już w 52. minucie gospodarze prowadzili 2:1 za sprawą cudownego strzału w okienko w wykonaniu Antony'ego.

[tag=614]

Manchester United[/tag] do meczu 1/8 finału Ligi Europy przeciwko Realowi Betis podchodził z jasnym celem. Tym było zmazanie gigantycznej plamy na wizerunku, jaka powstała po przegranym (0:7) ligowym pojedynku z Liverpoolem.

Pierwsza połowa starcia z hiszpańską drużyną była przyzwoita w wykonaniu United. Do perfekcji jednak wiele brakowało, a to tego oczekują teraz kibice klubu oraz sam szkoleniowiec Erik ten Hag.

Perfekcyjnie techniczne uderzenie lewą nogą na dalszy słupek opanował jednak skrzydłowy United - Antony. Brazylijczyk dał swojej drużynie awans w dwumeczu z Barceloną, a teraz strzelił jakże ważnego gola na 2:1.

Dostał piłkę od Bruno Fernandesa gdzieś w narożniku pola karnego. Do bramki było jednak dosyć daleko. Dla Antony'ego okazało się to jednak idealną odległością do pokonania stojącego w bramce gości Claudio Bravo.

Brazylijczyk nie zastanawiał się zbyt długo. Pierwszym przyjęciem ustawił sobie futbolówkę do strzału, a w drugim kontakcie huknął nie do obrony. Chillijski bramkarz właściwie nawet nie próbował interweniować. Piłka wpadła idealnie w okienko bramki.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty