Nerwowo w Manchesterze. United w półfinale

Poznaliśmy kolejny zespół, który znalazł się w półfinale rozgrywek o Puchar Anglii. Manchester United przegrywał z Fulham, ale odwrócił losy spotkania i zwyciężył 3:1.

Michał Piegza
Bruno Fernandes i Antony Getty Images / Martin Rickett/PA Images / Na zdjęciu: Bruno Fernandes i Antony
Nerwowo było w meczu ćwierćfinałowym Pucharu Anglii. Manchester United był faworytem w potyczce z Fulham, ale to goście w 2. połowie otworzyli wynik w 50. minucie.

Czerwone Diabły szukały wyrównania i udało im się to w 75. minucie. Wówczas rzut karny wykorzystał Bruno Fernandes. Sędzia "jedenastkę" podyktował za zagranie ręką. Ta decyzja nie spodobała się graczom Fulham.

Arbiter usunął z ławki rezerwowych Marco Silvę oraz dwóch zawodników z boiska, Aleksandara Mitrovicia i Williana, który wybił piłkę ręką z pustej bramki.

Gospodarze poszli za ciosem, chwilę później wyszli na prowadzenie, a w doliczonym czasie Fernandes ustalił wynik gry. United w półfinale Pucharu Anglii.

Manchester United - Fulham FC 3:1 (0:0)
0:1 - Mitrović 50'
1:1 - B. Fernandes (k.) 75'
2:1 - Sabitzer 77'
3:1 - B. Fernandes 90+6'

Oglądaj rozgrywki Pucharu Anglii na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)
Manchester United zdobędzie Puchar Anglii?