Trzech kadrowiczów zainwestowało w pieniądze we wspólny biznes

Reprezentanci Polski Karol Linetty, Jan Bednarek i Tymoteusz Puchacz mają nowy wspólny biznes. Zostali oni częścią Anonymo Esports, jednej z największych organizacji esportowych w kraju.

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Tymoteusz Puchacz WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Tymoteusz Puchacz
Organizacja Anonymo Esports w ostatnim czasie przeżywała bardzo trudne chwile. Przez słabe wyniki w swojej koronnej grze CS:GO zespół pożegnał się ze wszystkimi zawodnikami sekcji. Teraz przyszedł czas na zmiany i nowe otwarcie. Pomóc w tym mają trzej piłkarze reprezentacji Polski.

Karol Linetty, Jan Bednarek i Tymoteusz Puchacz zostali inwestorami Anonymo. Poinformowano o tym w mediach społecznościowych.

"Nadchodzi mocne wsparcie ze świata sportu! Karol Linetty, Jan Bednarek oraz Tymoteusz Puchacz zostają częścią Anonymo. Dołączają w roli inwestorów, którzy będą aktywnie uczestniczyć w życiu organizacji" – napisano w mediach społecznościowych, umieszczając wspólne zdjęcie kadrowiczów.

Pozyskanie trzech reprezentantów Polski nie oznacza tylko zastrzyk finansowy, ale także piłkarze mają angażować się w działalność Anonymo. Można oczekiwać, że ich wizerunki będą pojawiać się w materiałach promocyjnych.

Linetty to 44-krotny reprezentant Polski, który obecnie jest zawodnikiem Torino. Z kolei Bednarek jest jednym z obrońców Southampton i w kadrze zaliczył 48 meczów. Najmniej doświadczony pod tym względem jest Puchacz. Zawodnik Panathinaikosu Ateny ma na swoim koncie 12 występów w reprezentacji kraju.

Czytaj także:
Duża gra o Ligę Mistrzów. Kolejka Serie A może dużo wyjaśnić
To Hiszpanie napisali o Lewandowskim. Przewidują, co stanie się za rok

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: zaryzykował i się udało! Cudowny gol w Niemczech
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×