Duża zmiana w akademii Lecha Poznań. Odejście po siedmiu latach

Gruntowne zmiany w akademii Lecha Poznań. Z klubem ze stolicy Wielkopolski, po siedmiu latach, kończy współpracę Rafał Ulatowski.

Szymon Mierzyński
Szymon Mierzyński
Rafa Ulatowski WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Rafa Ulatowski
50-latek został zatrudniony w lipcu 2016 roku. Początkowo pełnił funkcję dyrektora szkolenia. Później, w końcówce sezonu 2017/2018, przejął na krótko pierwszy zespół "Kolejorza" (po zwolnieniu Nenada Bjelicy), zaś w kwietniu 2019 objął też drużynę rezerw, z którą awansował do II ligi.

Ten etap pracy Rafała Ulatowskiego trwał półtora roku. Następnie szkoleniowiec zajął się rozwojem indywidualnym zawodników klubowej akademii. Jego przygoda z Lechem potrwa ostatecznie do połowy czerwca.

- Rozwój klubowej akademii i kolejne kroki, jakie stawiamy w umacnianiu naszej czołowej pozycji w pracy z młodzieżą, są również jego zasługą. To nie jest sport indywidualny, tylko zespołowy, ale Rafał był na pewno ważnym ogniwem - również w przygotowywaniu piłkarzy do ich najważniejszego kroku, czyli wejścia do piłki seniorskiej i pierwszej drużyny, co jest naszym głównym celem - powiedział na łamach oficjalnego serwisu "Kolejorza" dyrektor akademii, Marcin Wróbel.

Ulatowski pożegna się z poznańskim klubem po niemal siedmiu latach.

->Wyniki PKO Ekstraklasy

->Tabela PKO Ekstraklasy

->Klasyfikacja strzelców PKO Ekstraklasy

->Tabela domowa PKO Ekstraklasy

->Tabela wyjazdowa PKO Ekstraklasy

->Tabela PKO Ekstraklasy (pierwsze połowy)

->Tabela PKO Ekstraklasy (drugie połowy)

ZOBACZ WIDEO: "Ręce opadają". Skandaliczne obrazki w Częstochowie


Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany) 2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×