"Wielkie wow". Zobacz, co zrobił Mbappe [WIDEO]

Kylian Mbappe nie przestaje zachwycać na francuskich boiskach. Napastnik Paris Saint-Germain popisał się efektownym trafieniem przeciwko AC Ajaccio (5:0).

Rafał Szymański
strzał Mbappe Twitter / Eleven Sports / Na zdjęciu: strzał Mbappe
W Ligue 1 Kylian Mbappe nie ma sobie równych. Reprezentant Francji tym razem skradł show w spotkaniu ligowym z niżej notowanym AC Ajaccio. Podopieczni Christophe'a Galtiera mieli dwubramkową przewagę przed przerwą za sprawą Fabiana Ruiza oraz Achrafa Hakimiego.

Mbappe przeszedł do konkretów na początku drugiej odsłony tej rywalizacji. Kilkadziesiąt sekund po wznowieniu gry snajper wpisał się na listę strzelców, wykorzystując asystę Hugo Ekitike.

Bramka na 4:0 dla paryżan padła natomiast w 54. minucie. Sergio Ramos kapitalnie wypatrzył ustawionego przed polem karnym Mbappe i zagrał z własnej polowy w jego kierunku.

Piłka odbiła się od jednego z obrońców rywali, a Mbappe długo się nie zastanawiał i huknął z powietrza. Bramkarz AC Ajaccio nie miał zbyt wiele do powiedzenia. Po silnym strzale Francois-Joseph Sollacaro skapitulował po raz czwarty. - Ależ przymierzył! Wielkie wow na Parc des Princes - skomentował Mateusz Święcicki na antenie Eleven Sports.

Snajper PSG ma 26 trafień w dorobku i jest liderem klasyfikacji strzelców Ligue 1. W ramach 35. kolejki zespół mistrzów kraju pokonał AC Ajaccio aż 5:0.

Oglądaj rozgrywki francuskiej Ligue 1 na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)

Czy Mbappe jest obecnie najlepszym napastnikiem w Europie?