Lewandowski trafił i się zaczęło. Komentator całkowicie odleciał [WIDEO]

Robert Lewandowski tym razem miał tylko jeden mecz bez gola. Polski napastnik już w pierwszej połowie meczu z Espanyolem strzelił dwa gole. Znany komentator sympatyzujący z FC Barceloną za każdym razem szalał z radości.

Robert Czykiel
Robert Lewandowski, na małym zdjęciu: Gerard Romero Getty Images / Alex Caparros / Twitter/JijantesFC / Na zdjęciu: Robert Lewandowski, na małym zdjęciu: Gerard Romero
FC Barcelona tym razem miała sytuację bardzo klarowną. Do zapewnienia sobie mistrzostwa Hiszpanii potrzebowała tylko zwycięstwa w derbowym spotkaniu z Espanyolem. Świadomi tego piłkarze Xaviego znakomicie weszli w mecz.

Już po pierwszej połowie było 3:0 dla "Dumy Katalonii". Strzelanie rozpoczął Robert Lewandowski. Polak umieścił piłkę w bramce już w jedenastej minucie.

Derby Barcelony na platformie Twitch komentował Gerard Romero. Nie jest tajemnicą, że to wielki fan Barcy. Dlatego po trafieniu "Lewego" oszalał z radości.

"Gol de RRRRRRRRRRRRRRRR, gol de RRRRRRRRRRRRRRRR, gol de RRRRRRRRRRRRRRRR" - krzyczał Romero, a dopiero chwilę później wymienił pełne imię reprezentanta Polski.

Lewandowski przed przerwą jeszcze raz pokonał bramkarza Espanyolu. Reakcja Romero była bardzo podobna. Zobaczcie szaleństwo komentatora.

Reakcja Romero po golu na 1:0.

Reakcja Romero po golu na 3:0.

Tak Barcelona uczciła bramkę Lewandowskiego. Specjalna grafika >>
Koncert gwizdów na stadionie. Tak kibice Espanyolu przywitali zawodników Barcy (WIDEO) >>

Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)
Czy Lewandowski zostanie królem strzelców La Liga?