Co za gol! Cristiano Ronaldo wyprowadził swój zespół na prowadzenie [WIDEO]

Cristiano Ronaldo powoli wraca do formy. Na końcowym etapie rozgrywek Portugalczyk pokazuje, że wciąż może stanowić duże wzmocnienie dla drużyny. W meczu z Al-Szabab strzelił przepięknego gola z dystansu, wyprowadzając zespół na prowadzenie 3:2.

Rafał Sierhej
Al-Nassr wciąż bije się o mistrzostwo Saudyjskiej Premier League. Zespół z Cristiano Ronaldo w składzie stoi jednak przed trudnym zadaniem, bo do liderującego Al-Ittihad FC drużyna z Rijadu traci trzy "oczka".

Każda kolejka ligowa może więc wywrócić czołówkę tabeli. Do poszczególnych spotkań Al-Nassr i Al-Itihad muszą podchodzić z wielkim zaangażowaniem i intensywnością połączonymi z jakością piłkarską.

Hitowy mecz między Al-Nassr z Al Shabab nie zaczął się zbyt dobrze dla zespołu wicelidera tabeli. Po 40 minutach było już 2:0 dla drużyny z Grzegorzem Krychowiakiem w składzie. Do przerwy udało się odrobić część strat i doprowadzić do stanu 1:2.

W drugiej połowie grało już tylko Al-Nassr, a jednym z głównych dyrygentów był Cristiano Ronaldo. To Portugalczyk postawił kropek na "i". Kapitan mistrzów Europy z 2016 roku popisał się fenomenalną akcją, zakończoną fantastycznym strzałem z dystansu.

Portugalczyk odebrał piłkę na 35. metrze od bramki Al-Szabab. Popędził z futbolówką, a gdy znalazł się w okolicy 18. metra i miał wolną przestrzeń, bez zastanowienia huknął na bramkę i ustalił wynik meczu na 3:2. To był naprawdę strzał, którym niegdyś zachwycał co weekend.