Lawina komentarzy po decyzji ws. Marciniaka. Piszą, kto za nią stoi

UEFA oficjalnie poinformowała, że Szymon Marciniak poprowadzi finałowe spotkanie Ligi Mistrzów w którym zmierzą się Manchester City i Inter Mediolan. Eksperci nie mają wątpliwości czyja to zasługa.

MM
Szymon Marciniak (z prawej) w rozmowie z Erlingiem Haalandem Getty Images / Chris Brunskill/Fantasista / Na zdjęciu: Szymon Marciniak (z prawej) w rozmowie z Erlingiem Haalandem.

- Marciniak ma szczęście, że Boniek tyle znaczy w UEFA. Na szczęście nie poniesie tak poważnej kary za pewną niefrasobliwość, ale w niektórych krajach może się do niego przykleić szkodliwa PR-owo łatka - napisał Maciej Kaliszuk, dziennikarz Przeglądu Sportowego.

- Zibi Top - krótko przekazał Mateusz Borek.

Podobnego zdania co Borek jest także Sebastian Mila. - Wiele razy mi pomógł w życiu!!! Zibi top.

- Jedyna słuszna decyzja. #Nigdywiecej już osiągnęło swój cel, a Szymon Marciniak dostał wystarczająco dużo "materiału do analizy". Każde pół kroku dalej byłoby grubą przesadą - zauważył Arkadiusz Błaszczyk z TVP Sport.

- Marciniak wyjaśnił wszystko z UEFĄ i będzie sędziować finał Ligi Mistrzów. A "sygnaliści" zostali jak Himilsbach z angielskim. Polak Polakowi, zwłaszcza temu, który odnosi sukces, największym wrogiem. Czy my się tego kiedykolwiek oduczymy? - pyta Marcin Makowski.

- Ciekawe jak czują się teraz donosiciele ze stowarzyszenia "Nigdy Więcej", którzy skompromitowali się pod każdym względem - i donosem na Szymona Marciniaka, i jego efektem (a właściwie brakiem efektu). W refleksję wątpię, tak samo jak w przeprosiny, na które Marciniak zasłużył - stwierdza Sebastianem Staszewskim z Interii

- I takie życzenia to ja bardzo szanuję!! Dziękuje @BoniekZibi - miłego i sportowo emocjonującego weekendu nam wszystkim - napisał Sebastian Szczęsny w odpowiedzi na słowa Zbigniewa Bońka z życzeniami miłego weekendu.

Zobacz także:
Oficjalnie: UEFA podjęła decyzję ws. Marciniaka
Afera z Marciniakiem. Wiemy, co opowiadał na spotkaniu u Mentzena
Po sieci krąży wideo z przemówienia Marciniaka. No i ten podpis

ZOBACZ WIDEO: Rozmawiał z Lewandowskim w Barcelonie. "Ta decyzja była słuszna"
Czy Szymon Marciniak powinien sędziować finał Ligi Mistrzów?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×