Lewandowski zwrócił się do Japończyków. Za to im podziękował

FC Barcelona wygrała w meczu sparingowym z Vissel Kobe 2:0. W pierwszej połowie tego spotkania zagrał Robert Lewandowski. Polak po meczu opublikował wpis na Instagramie i zwrócił się do Japończyków.

Łukasz Witczyk
Robert Lewandowski Twitter / FC Barcelona / Na zdjęciu: Robert Lewandowski
Spotkanie Vissel Kobe z FC Barceloną było pożegnaniem Andresa Iniesty z japońskim zespołem. Nie wynik był tu najważniejszy, a to, by godnie podziękować legendarnemu piłkarzowi za lata spędzone w Japonii. Mecz zakończył się wygraną Barcy 2:0.

Od pierwszej minuty zagrał Robert Lewandowski, ale polski napastnik i król strzelców La Ligi niczym specjalnym się nie wyróżnił. W drugiej połowie w jego miejsce zagrał Marc Guiu. Po spotkaniu "Lewy" zamieścił w sieci wpis, w którym odniósł się do Japończyków.

"Dziękujemy za gościnność! Niezapomniane przeżycie!" - napisał Lewandowski i do wpisu dodał kilka zdjęć z meczu, który rozegrano na New Japan National Stadium w obecności 60 tysięcy kibiców. Post można zobaczyć poniżej.

Dla Lewandowskiego był to udany sezon. Choć nie błyszczał skutecznością tak, jak za czasów gry w Bayernie Monachium, to z FC Barceloną sięgnął po tytuł mistrza Hiszpanii. Do tego z dorobkiem 23 goli wywalczył koronę króla strzelców La Ligi.

Fernando Santos mocno zaskoczył. Tego nie spodziewali się nawet kadrowicze!
FC Barcelona udała się na spacer po Tokio. Lewandowski wziął udział w pożegnaniu Iniesty

Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)