Wieczysta Kraków chce króla strzelców

Wieczysta Kraków stawia sobie wysokie cele i nic dziwnego, że szuka wzmocnień, które pozwolą jej w walce o II ligę. Jak dowiedział się TVP Sport, na jej celowniku znalazł się najlepszy obecnie strzelec trzeciego poziomu rozgrywkowego w Polsce.

Rafał Smoliński
Rafał Smoliński
piłkarze Wieczystej Kraków WP SportoweFakty / Krzysztof Porębski / Na zdjęciu: piłkarze Wieczystej Kraków
Chodzi o Macieja Firleja, który właśnie wywalczył ze Zniczem Pruszków awans do Fortuna I ligi. Jak dowiedział się Dominik Pasternak z TVP Sport, piłkarz otrzymał wiele ofert, włącznie z opcją pozostania w obecnym klubie, ale swoje zainteresowanie wyrazili również działacze krakowskiego zespołu.

Wieczysta Kraków rywalizuje obecnie IV grupie III ligi i wszystko wskazuje na to, że w tym sezonie nie zdoła wywalczyć awansu do eWinner II ligi. Do prowadzącej Stali Stalowa Wola traci bowiem cztery punkty, a do rozegrania pozostały jeszcze dwie kolejki.

W Wieczystej myślą już więc o przyszłym sezonie. W klubie na pewno dojdzie do zmian i to zarówno w sztabie trenerskim, jak i kadrze. Krakowska ekipa już pochwaliła się w mediach społecznościowych, że od 1 lipca jej piłkarzem będzie napastnik Michał Fidziukiewicz.

Jest wielce prawdopodobne, że dołączy do niego kolejny snajper. Maciej Firlej ma co prawda możliwość pozostania w Zniczu i grania w Fortuna I lidze, ale w drużynie przy Chałupnika 16 mógłby liczyć na większe zarobki. Wieczysta jest bowiem zdeterminowana, aby opuścić szeregi III-ligowców.

Czytaj także:
I znów on. "Lewy" właśnie dokonał niemożliwego!
"Mała Kaczka" dla Lewandowskiego. Pierwszy Polak z tym wyróżnieniem

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: fenomenalny strzał w Ameryce Południowej. Prawdziwe "golazo"!
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×