Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Krzysztof Porębski / Na zdjęciu: reprezentacja Polski U-19
WP SportoweFakty / Krzysztof Porębski / Na zdjęciu: reprezentacja Polski U-19

W niedzielę reprezentacja Polski do lat 19 zagra z Włochami w ramach Euro U19. Spotkanie ma wysoką stawkę. Sprawdź, gdzie obejrzeć je w telewizji oraz w internecie.

[b]

Euro U19. Polska - Włochy. Gdzie obejrzeć w TV? O której początek[/b]

Na otwarcie Euro U19 reprezentacja Polski przegrała z Portugalią 0:2. W czwartek Biało-Czerwoni takim samym wynikiem pokonali Maltę i pozostali w grze o wyjście z grupy. Aby tak się jedna stało, w niedzielę podopieczni Marcina Brosza muszą pokonać Włochy.

Przypomnijmy, że reprezentacja Włoch w dotychczasowym turnieju pokonała Maltę aż 4:0 (trzy bramki padły z rzutów karnych), z kolei w starciu z Portugalią Włosi byli bezradni, szczególnie podczas gry w osłabieniu. Spotkanie zakończyło się triumfem Portugalczyków 5:1.

Pierwszy gwizdek meczu Polska - Włochy zaplanowany został na godz. 18:00. Transmisja dostępna będzie na kanale TVP Sport.

Polska - Włochy w internecie. Stream online

Mecz Polska - Włochy zobaczysz także w internecie. Stream dostępny będzie na stronie sport.tvp.pl. Tekstową i darmową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Tekstowa relacja LIVE - minuta po minucie - na WP SportoweFakty. Początek meczu Polska - Włochy: 09.07.2023 (niedziela), godz. 18:00. Transmisja TV: TVP Sport. Stream online: sport.tvp.pl . Relacja LIVE: WP SportoweFakty

Źródło artykułu: WP SportoweFakty