Blamaż drużyny Dawida Kownackiego!

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Christof Koepsel / Radość zawodników Viktorii Koeln
Getty Images / Christof Koepsel / Radość zawodników Viktorii Koeln

Dawid Kownacki w meczu 1/32 finału Pucharu Niemiec nie zagrał. Polak z ławki zobaczył jak jego drużyna - Werder Brema, przegrała z trzecioligową Victorią Koeln 2:3.

Piłkarze Werderu Brema jeszcze przed rozpoczęciem sezonu Bundesligi mogą się skupić na rozgrywkach ligowych. W sobotę drużyna pożegnała się z marzeniami o wywalczeniu Pucharu Niemiec.

Rywalem Werderu, którego barw od lata broni Dawid Kownacki, była trzecioligowa Viktoria Koeln. Polak cały mecz obejrzał z ławki rezerwowych i wspomnień dobrych mieć nie będzie.

Gracze z Bremy już od 11. minuty musieli sobie radzić w dziesiątkę. Z boiska wyleciał Amos Pieper. Chwilę przed przerwą goście objęli prowadzenie.

Sporo działo się w końcówce potyczki. W 72. minucie Viktoria wyrównała. Pięć minut później Werder ponownie trafił miejscowych. Tym razem z prowadzenia cieszył się przez dwie minuty.

Wydawało się, że o wszystkim zadecyduje dogrywka. Tymczasem w piątej minucie doliczonego czasu Donny Bogicevic zdobył gola na wagę sensacyjnego awansu Viktorii Koeln.

Viktoria Koeln - Werder Brema 3:2 (0:1) 0:1 - Ducksch 43' 1:1 - Philipp 72' 1:2 - Fullkrug 77' 2:2 - Philipp 79' 3:2 - Bogicević 90+5'

Czytaj także: Trener Rakowa Częstochowa po porażce w Gliwicach. "Nie udawało nam się to" Dramat Korony Kielce w meczu z Górnikiem Zabrze! Zadecydował strzał w doliczonym czasie

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Dawid Kownacki w sezonie zdobędzie co najmniej pięć bramek?