To wideo robi furorę. Zobacz wyraz twarzy Cristiano Ronaldo

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / CristianoXtra_ / Na zdjęciu: upadek i cierpienie Cristiano Ronaldo
Twitter / CristianoXtra_ / Na zdjęciu: upadek i cierpienie Cristiano Ronaldo

Portugalski super gwiazdor sięgnął po pierwszy sukces w Arabii Saudyjskiej. W sobotę wraz z Al-Nassr zdobył Arabską Ligę Mistrzów i sam walnie przyczynił się do tego trofeum. Ronaldo strzelił dwie bramki, ale w trakcie meczu musiał też cierpieć.

W tym artykule dowiesz się o:

Cristiano Ronaldo doczekał się pierwszego sukcesu w swojej arabskiej przygodzie, która trwa od początku bieżącego roku. Portugalczyk w sobotę razem z zespołem Al-Nassr zwyciężył w Arabskiej Lidze Mistrzów. W meczu decydującym o tytule, Ronaldo strzelił dwie bramki, a jego ekipa pokonała Al-Hilal FC 2:1. Relację z tego spotkania przeczytasz tutaj ->>.

Błysk geniuszu portugalskiego piłkarza w 78. minucie podstawowego czasu gry, a potem w 98. w dogrywce sprawił, że to właśnie Al-Nassr cieszyło się z triumfu. Sam Ronaldo jednak w 114. minucie opuszczał boisko w meleksie, bowiem chwilę wcześniej źle postawił nogę i na dodatek został kopnięty w kolano.

Do zdarzenia doszło przypadkowo, gdy Portugalczyk walczył o piłkę z Mohammedem Jahfalim. Widzimy, jak Ronaldo mocno wbija w podłożę lewą nogę i jego kolano się zatrzymuje. Na dodatek noga przeciwnika ułożyła się tak niefortunnie, że trafiła "CR7" i po wszystkim ten zwijał się z bólu na murawie.

Uderzenie musiało być wyjątkowo nieprzyjemne, bowiem na twarzy pięciokrotnego zdobywcy Złotej Piłki pojawił się wyraźny grymas. Były gracz Realu Madryt, Manchesteru United czy Juventusu potrzebował pomocy z zewnątrz. Medycy podjęli interwencję, po czym meleksem przewieźli go poza końcową linię boiska.

Końcówkę rywalizacji Portugalczyk obejrzał z perspektywy ławki rezerwowych. W jego miejsce na boisko został wprowadzony Ali Alhassan.

W sieci natychmiast pojawiły się pytania zaniepokojonych kibiców, czy uraz ich idola jest poważny. Wygląda na to, że nie jest tak źle, bo Cristiano Ronaldo normalnie uczestniczył w ceremonii dekoracji i cieszył się ze zdobytego trofeum.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty