"Wielu z was mnie nienawidzi". Raphinha zabrał głos

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Eric Alonso / Twitter/Raphinha / Na zdjęciu: Raphinha
Getty Images / Eric Alonso / Twitter/Raphinha / Na zdjęciu: Raphinha

Raphinha przedwcześnie, bo już w 42. minucie zszedł z boiska w niedzielnym meczu pomiędzy Getafe FC a FC Barceloną. To efekt faulu i czerwonej kartki. Teraz Brazylijczyk odniósł się do tych wydarzeń i przeprosił za swoje zachowanie.

W tym artykule dowiesz się o:

Miało być ciekawe widowisko, a skończyło się klapą. Mecz Getafe CF z FC Barceloną nie był dobrą reklamą piłki nożnej. Nie dość, że spotkanie zakończyło się wynikiem 0:0, to w trakcie spotkania sędzia zawodów rozdał aż trzy czerwone kartki.

Jedną z nich obejrzał Raphinha. Brazylijczyk został wyrzucony z boiska po tym, jak uderzył łokciem w twarz Gastona Alvareza w końcówce pierwszej połowy. Inauguracja sezonu w wykonaniu 26-letniego piłkarza nie była zatem udana.

Kilkanaście godzin po meczu Raphinha postanowił zabrać głos za pomocą mediów społecznościowych. Zdecydował się on na szczere słowa.

"Chciałbym przeprosić moich kolegów z drużyny, kadrę, fanów i wszystkich, którzy mnie obserwują tutaj na Instagramie. Myliłem się i mogło to kosztować więcej... Nie tak chciałem rozpocząć sezon. Jestem świadomy i odpowiedzialny za to, co wydarzyło się wczoraj wieczorem. Uczymy się na swoich błędach i ja na pewno się poprawię" - czytamy we wpisie na Instagramie.

Raphinha musi się liczyć z tym, że w najbliższym czasie odpocznie od gry. Czeka go zawieszenie od dwóch do czterech meczów (więcej o możliwej karze pisaliśmy TUTAJ).

"Wielu z Was mnie teraz nienawidzi, ale to nie powstrzyma mnie przed dawaniem z siebie wszystkiego dla tej koszulki. Jestem winny, ale nadal pozostanę jednym z Was... Mam nadzieję, że uda mi się zrekompensować mój błąd w jak najlepszy sposób" - zakończył Brazylijczyk.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty