Włochy - Ukraina. Transmisja TV, stream online, live

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP/EPA /  / Na zdjęciu: finał Euro 2020
PAP/EPA / / Na zdjęciu: finał Euro 2020

We wtorek Włosi podejmą Ukraińców w eliminacjach do mistrzostw Europy. Sprawdź, gdzie obejrzeć to spotkanie w telewizji oraz w internecie.

W tym artykule dowiesz się o:

El. Euro 2024. Włochy - Ukraina. Gdzie obejrzeć w TV? Transmisja

W szóstej kolejce rozgrywek grupy C w eliminacjach do mistrzostw Europy, dojdzie do bardzo interesującego starcia pomiędzy reprezentacją Włoch a reprezentacją Ukrainy. Ukraińcy aktualnie zajmują drugie miejsce w grupie (z dorobkiem siedmiu punktów), a ostatnio niespodziewanie wyrwali remis z Anglią.

Włosi z kolei nieoczekiwanie zremisowali z Macedonią Północną i mają cztery "oczka" w tabeli (ale i mecz mniej od Ukraińców). To zatem bardzo istotny pojedynek w kontekście walki o bezpośredni awans na Euro 2024.

Pierwszy gwizdek zaplanowany został na godz. 20:45. Transmisja dostępna będzie na kanale Polsat Sport News.

Włochy - Ukraina w internecie. Stream online, relacja live

Mecz Włochy - Ukraina zobaczysz także w internecie. Stream dostępny będzie na stronie i w aplikacji Polsat Box Go (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Tekstową i darmową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Tekstowa relacja LIVE - minuta po minucie - na WP SportoweFakty. Początek meczu Włochy - Ukraina: 12.09.2023 (wtorek), godz. 20:45. Transmisja TV: Polsat Sport News. Stream online: Polsat Box Go (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty

Źródło artykułu: WP SportoweFakty