We wtorek (12 września) Klaudia Kurek wstawiła na swoim oficjalnym koncie na Instagramie nowe zdjęcie. Od razu zareagował na nie reprezentant Polski Mateusz Wieteska, czyli partner kobiety.

JF
Klaudia Kurek i Mateusz Wieteska Instagram / Na zdjęciu: Klaudia Kurek i Mateusz Wieteska
Na wrześniowym zgrupowaniu reprezentacji Polski nie zabrakło Mateusz Wieteski, który w poprzednim sezonie był etatowym stoperem francuskiego Clermont Foot 63 występującego w Ligue 1.

Obecny sezon kadrowicz rozpoczął w podstawowym składzie swojego klubu, ale zdołał rozegrać jedynie dwa spotkania. Swojego dorobku już nie powiększy, ponieważ zdecydował się odejść do włoskiego Cagliari Calcio, czyli beniaminka Serie A.

Przed zgrupowaniem Wieteska miał okazję zadebiutować w nowej drużynie. Pierwszy mecz był dla niego słodko-gorzki. Cagliari w wyjazdowym meczu z Bologną FC, której bramki strzeże Łukasz Skorupski prowadziło 1:0, by przegrać 1:2. Defensor rozegrał pełne 90 minut, a także zanotował asystę (więcej TUTAJ).

Podczas wrześniowych spotkań eliminacji Euro 2024 spędził na boisku 57 minut podczas starcia Albania - Polska. Mimo że rozpoczął mecz na ławce rezerwowych, to jeszcze w pierwszej połowie zastąpił kontuzjowanego Jana Bednarka. Nie był to jednak udany występ Wieteski, bo drugi gol dla rywali padł po tym, gdy w polu karnym ograł go Mirlind Daku.

Mimo że Wieteska w żaden sposób nie komentował swojego występu, to dał o sobie znać po tym, jak na swój oficjalny profil na Instagramie nowe zdjęcie wstawiła Klaudia Kurek, czyli jego partnerka. Na to kadrowicz zareagował od razu.

Z jego strony w kierunku ukochanej pojawiły się dwa emotikony. Jeden z nich przedstawiał serce, drugi jasno dał do zrozumienia Kurek, że jej partnerowi podoba się nowa fotografia.