Polak zadebiutował w nowym zespole. I od razu strzelił gola drużynie Ronaldo

Świetnie wprowadził się do nowego zespołu Konrad Michalak. Polak strzelił gola w debiucie w Ohod Club w meczu 1. rundy Pucharu Króla przeciwko Al-Nassr. Jego drużyna przegrała jednak aż 1:5.

Tomasz Galiński
Po meczu Ohod Club - Al-Nassr więcej powodów do radości mieli ci drudzy Getty Images / Yasser Bakhsh / Na zdjęciu: Po meczu Ohod Club - Al-Nassr więcej powodów do radości mieli ci drudzy
Ohod Club na co dzień występuje w drugiej lidze Arabii Saudyjskiej, ale Puchar Króla to doskonała okazja, by zagrać przeciwko wielkim firmom.

W poniedziałkowy wieczór nowa drużyna Konrada Michalaka rywalizowała z naszpikowanym gwiazdami Al-Nassr.

Strzelanie rozpoczął w 16. minucie Sadio Mane, który wykorzystał rzut karny. Ale w doliczonym czasie pierwszej połowy nieoczekiwanie mieliśmy remis. Michalak wystartował do podania na wolne pole, dopadł do piłki i efektownym lobem pokonał bramkarza.

Ostatecznie Al-Nassr wygrał 5:1, bo w drugiej połowie bramki zdobyli Seko Fofana, Anderson Talisca, Ayman Yahya i Sami Al-Najei. W spotkaniu nie wziął udziału Cristiano Ronaldo.

Dla Michalaka był to debiut w Ohod Club. Przypomnijmy, że trafił do tego klubu parę dni temu na zasadzie transferu definitywnego z Konyasporu. Polak rozegrał pełne 90 minut.

Ohod Club - Al-Nassr FC 1:5 (1:1)
0:1 Sadio Mane (k.) 16'
1:1 Konrad Michalak 45+4'
1:2 Seko Fofana 62'
1:3 Anderson Talisca 73'
1:4 Ayman Yahya 81
1:5 Sami Al-Najei 86'