Przełamanie Arkadiusza Milika. Tak strzelił pierwszego gola w sezonie [WIDEO]

Do szóstej kolejki kazał czekać Arkadiusz Milik na pierwszego gola w sezonie 2023/24. We wtorkowy wieczór Polak trafił do siatki w meczu Juventusu z Lecce i zapewnił swojej drużynie zwycięstwo 1:0.

Tomasz Galiński
Arkadiusz Milik strzela gola na 1:0 w meczu Juventus - Lecce Twitter / Eleven Sports / Twitter / Na zdjęciu: Arkadiusz Milik strzela gola na 1:0 w meczu Juventus - Lecce
W poprzedniej kolejce Juventus przegrał z Sassuolo 2:4, więc miał się po czym rehabilitować. Zadanie jednak proste nie było, bo "Stara Dama" rywalizowała z Lecce, które notuje udany początek sezonu.

Arkadiusz Milik po raz pierwszy w tym sezonie dostał szansę gry od 1. minuty i wysłał sygnał trenerowi, że warto na niego stawiać częściej.

W dotychczasowych spotkaniach grał głównie epizody i wchodził na boisko w końcówkach. Z Lecce grał do 78. minuty, gdy został zmieniony przez Dusana Vlahovicia.

Co prawda strzelił jednego z łatwiejszych goli w karierze, bo tylko dołożył nogę, gdy był metr przed bramką, ale takie sytuacje też trzeba umieć wykorzystywać.

Gol Arkadiusza Milika w meczu z Lecce:

W wyjściowym składzie - mimo błędu w ostatnim meczu - znalazł się też Wojciech Szczęsny, a cały mecz na ławce rezerwowych gości spędził Marcin Listkowski.

Oglądaj rozgrywki włoskiej Serie A na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)
Czy Arkadiusz Milik powinien zostać powołany na najbliższe zgrupowanie reprezentacji Polski?