Zdradził, co mówili mu piłkarze Barcelony. "Kazali mi"

Od meczu przeciwko FC Barcelonie jest na ustach wszystkich w Hiszpanii. Bryan Zaragoza, zawodnik Granady, strzelił mistrzom Hiszpanii dwa gole. Podczas meczu "nasłuchał się" się rywali.

Krzysztof Kaczmarczyk
Bryan Zaragoza Getty Images / Jose Breton / Bryan Zaragoza
Już w pierwszej minucie meczu Granada - FC Barcelona Bryan Zaragoza mógł cieszyć się z gola. W 29. minucie miał już na swoim koncie dublet. Finalnie jednak do pełni szczęścia zabrakło my wygranej jego klubu - wszystko zakończyło się wynikiem 2:2.

Przeczytaj więcej o meczu tutaj -->> Horror! FC Barcelona przegrywała dwoma bramkami. Później zaczął się pościg

- Piłkarze Barcelony bardzo mi pogratulowali... i w trakcie meczu kazali mi przestać biegać - cytuje 22-letniego napastnika hiszpańska "Marca". W tym sezonie zawodnik Granady zdobył już pięć goli.

Zaragoza słynie z dobrego dryblingu. To jego największy atut. I doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Zdradził też na kim się wzorował. - Gram, żeby dryblować a nie po to, żeby biegać za piłką - przyznał.

- Odkąd byłem mały, zawsze moim punktem odniesienia był Leo Messi, ponieważ zawsze był najlepszy - dodał i przyznał, że zwracał również uwagę na Neymara czy Viniciusa.

22-latek przyznał, że dwa gole w meczu z Barceloną odbiły się natychmiastowo na jego popularności. - Jeszcze nie spojrzałem na telefon... ale otworzyłem Instagram i mam jakieś 5000 obserwujących więcej. To szaleństwo - zdradził.

Zawodnik nie może też narzekać na brak zainteresowania ze strony innych klubów, ale ten przekonuje, że twardo stąpa po ziemi i w stu procentach skupia się na grze w Granadzie.

Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)