Przełamanie Valencii. Cadiz wciąż zawodzi

W La Lidze zakończyła się 10. kolejka. W ostatnim meczu triumfowała Valencia, która pokonała Cadiz 2:0. Goście w La Lidze znajdują się w coraz trudniejszej sytuacji.

Michał Piegza
Jose Gaya strzela gola dla Valencii w meczu z Cadizem PAP/EPA / PAP/EPA/Biel Alino / Jose Gaya strzela gola dla Valencii w meczu z Cadizem
Przed meczem kończącym 10. kolejkę La Ligi drużyny Valencii i Cadizu liczyły na przełamanie. Obie ekipy w ostatnim okresie miały problemy z wygrywaniem. W gorszej sytuacji w lidze była drużyna z Kadyksu.

Potyczka kapitalnie rozpoczęła się dla gospodarzy, którzy już w 4. minucie objęli prowadzenie.

Osiemnaście minut później goście mieli kolejny problem. Za brutalny faul z boiska wyleciał Robert Navarro.

W 25. minucie było już po emocjach, kiedy Hugo Duro podwyższył prowadzenie zespołu z Walencji.

Do przerwy wynik nie uległ zmianie. W 2. połowie goście, szczególnie w końcówce, mogli złapać kontakt bramkowy, ale do siatki gospodarzy nie udało im się trafić.

Valencia CF - Cadiz CF 2:0 (2:0)