Piątek poradził sobie z urazem. Jego wejście nic nie wniosło

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images /  / Na zdjęciu: Krzysztof Piątek
Getty Images / / Na zdjęciu: Krzysztof Piątek

Wracający po kontuzji Krzysztof Piątek wystąpił w spotkaniu pomiędzy Antalyasporem a Basaksehirem (1:0). Warto odnotować również występ Adama Buksy w drużynie przeciwnej.

Przerwa Krzysztof Piątka nie trwała długo. Doświadczony napastnik opuścił poprzednie spotkanie ligowe z udziałem Basaksehiru, aczkolwiek wygląda na to, że problemy zdrowotne zostawił już za sobą.

Niedzielny mecz wyjazdowy z Antalyasporem snajper rozpoczął na ławce rezerwowych gości. Po drugiej strony barykady od pierwszej minuty wystąpił natomiast reprezentant Polski, Adam Buksa.

Po 16 minutach rywalizacji na Corendon Airlines Park drogę do siatki znalazł Dario Sarić. Pochodzący z Bośni i Hercegowiny pomocnik pokonał bramkarza, wykorzystując asystę Ramziego Safuriego.

Piątek podniósł się z ławki w 65. minucie, kiedy zastąpił Brazlijczyka Joao Figueiredo. Snajper niewiele zdziałał po wejściu na murawę i ostatecznie jego Basaksehir musiał pogodzić się z porażką 0:1 z Antalyasporem. W doliczonym czasie trener miejscowych dał szansę jeszcze Jakubowi Kałuzińskiemu.

W tym sezonie drużyna ze Stambułu spisuje się naprawdę rozczarowująco - aktualnie znajduje się w strefie spadkowej ligowej tabeli.

Antalyaspor - Istanbul Basaksehir 1:0 (1:0) 1:0 - Dario Sarić 16'

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Czy Piątek odbuduje formę strzelecką w Turcji?