Świetne wieści dla FC Barcelony. Gwiazdor o krok od powrotu

Rehabilitacja Pediego po kontuzji, której doznał 24 sierpnia, tuż po meczu ligowym z Cadizem, przebiega coraz lepiej. Ostatnio ukończył pełny trening z drużyną i jest gotowy do gry.

Jakub Artych
Pedri Getty Images / Jose Breton / Na zdjęciu: Pedri
Pedri jest jednym z liderów FC Barcelony. To między innymi na nim opiera się gra mistrzów Hiszpanii. Zawodnik na początku sezonu zagrał w dwóch meczach, a w wygranym 2:0 starciu z Cadiz CF strzelił jednego z goli. 20-latek u progu sezonu był w wysokiej formie, jednak jego świetną grę zahamowała kontuzja.

Pedri nabawił się kontuzji mięśnia prostego przedniego prawego uda. Początkowo mówiło się, że Hiszpan wróci do gry już na El Clasico, jednak sztab Katalończyków wolał dmuchać na zimne.

Przełomowy jest dla niego obecny tydzień, w którym odbył już pełny trening z drużyną.

"20-latek nadal zachowuje się ostrożnie przy niektórych akcjach, ale ma jeszcze trochę czasu na złapanie względnie dobrego rytmu" - informują dziennikarze katalońskiego "Sportu".

Pedri będzie gotowy do gry na sobotnie spotkanie z Realem Sociedad. Dziennikarze przewidują jednak, że pomocnik zagra maksymalnie 20-25 minut. Jego gra od pierwszej minuty jest póki co wykluczona.

W internecie wrze po kompromitacji Bayernu. "Niemcy upokorzeni"

Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)
Czy Pedri szybko wróci do wysokiej formy?