Złe wieści dla Probierza. Reprezentant Polski nie dokończył meczu

Matty Cash doznał urazu w spotkaniu przeciwko Nottingham Forest w Premier League. To fatalna wiadomość dla selekcjonera reprezentacji Polski.

Piotr Bobakowski
Matty Cash Getty Images / Jon Hobley/MI News/NurPhoto / Na zdjęciu: Matty Cash
W niedzielę na The City Ground Nottingham Forest zwyciężył Aston Villa (2:0) w pojedynku 11. kolejki angielskiej Premier League.

W wyjściowym składzie drużyny gości na to spotkanie znalazł się Matty Cash, którego niestety nie ominął pech.

14-krotny reprezentant Polski w drugiej połowie był zmuszony opuścić boisko z powodu kontuzji. 26-letniego obrońcę, który schodząc z placu gry trzymał się w okolicach barku, w 59. minucie zastąpił Belg Youri Tielemans.

Nie wiadomo, jak poważny jest to uraz. Za kilka dni selekcjoner reprezentacji Polski Michał Probierz powoła kadrę na mecz el. Euro 2024 z Czechami oraz sparing z Łotwą.

Pojedynek z czeskim zespołem, ostatni występ Polaków w fazie grupowej, odbędzie się w piątek 17 listopada na PGE Narodowym w Warszawie (początek o godz. 20:45). Cztery dni później (w poniedziałek 21 listopada) - również na Narodowym - rywalem kadrowiczów Probierza będą Łotysze (godz. 20:45).