Erling Haaland show. Tylko zobacz to trafienie [WIDEO]

Erling Haaland skompletował dublet w meczu 4. kolejki Ligi Mistrzów, w którym Manchester City rozbił Young Boys Berno 3:0. Norweg na początku drugiej połowy popisał się pięknym trafieniem, które ustaliło wynik tego spotkania.

Jakub Fordon
uderzenie Erlinga Haalanda Twitter / Polsat Sport / Na zdjęciu: uderzenie Erlinga Haalanda
W tegorocznej edycji Ligi Mistrzów nie do zatrzymania jest Manchester City. Zespół, który rok temu wygrał elitarne rozgrywki ponownie jest jednym z faworytów do końcowego triumfu. Zwłaszcza w takiej formie.

Cztery spotkania i komplet zwycięstw - w takim stylu Obywatele zameldowali się w 1/8 finału. Na dwie kolejki przed końcem fazy grupowej sytuacja w grupie F jest jasna. Awans zapewnił sobie nie tylko mistrz Anglii, ale także niemiecki RB Lipsk.

The Citizens we wtorek, 7 listopada bez żadnych problemów ograli Young Boys Berno 3:0. Po pierwszej połowie prowadzili 2:0, a w 51. minucie wynik meczu ustalił Erling Haaland, który wcześniej wykorzystał rzut karny i tym samym skompletował dublet.

I to w efektownym stylu. Po podaniu od Rico Lewisa Norweg ruszył z piłką, a następnie oddał strzał zza pola karnego. Ten był tak perfekcyjny, że bramkarz szwajcarskiego zespołu nie miał nic do powiedzenia.

"'Jakie to proste, jakie to łatwe...'. Oczywiście dla Erlinga Haalanda" - mówili komentatorzy tego spotkania, a ich słowa umieszczono przy wpisie z nagraniem bramki Norwega, które pojawiło się na oficjalnym koncie Polsatu Sport na platformie X (dawniej Twitter).