Grosicki włączył "turbo". Zabawił się z obrońcami Rakowa [WIDEO]

Kamil Grosicki pokazał próbkę swoich umiejętności przed przyjazdem na zgrupowanie. Piłkarz Pogoni Szczecin przeprowadził błyskotliwą akcję w meczu z Rakowem Częstochowa.

Rafał Szymański
asysta Grosickiego Twitter / Canal+ Sport / Na zdjęciu: asysta Grosickiego
Choć w pierwszej połowie meczu rozegranego na stadionie "Portowców" zabrakło bramek, to obie drużyny miały swoje sytuacje. Aktualni mistrzowie Polski z wysokiego C zaczęli drugą część tej rywalizacji.

Defensywa Pogoni Szczecin została rozmontowana w 54. minucie, kiedy Bartosz Nowak wykorzystał dogranie Władysława Koczerhina. Na odpowiedź ze strony gospodarzy nie trzeba było długo czekać.

W 67. minucie spotkania Kamil Grosicki kapitalnie opanował piłkę na prawym skrzydle i zagrał "na ścianę" z Wahanem Biczachczjanem. Po efektownym zagraniu piętką skrzydłowy przedostał się w pole karne, a następnie idealnie wyłożył piłkę Alexandrowi Gorgonowi. Doświadczony gracz sfinalizował całą akcję.

W niedzielę Pogoń zremisowała 1:1 z Rakowem Częstochowa, zaś Grosicki był jednym z najlepszych piłkarzy na murawie. Wybitny Reprezentant Polski błysnął formą przed przyjazdem na zgrupowanie kadry. Po raz drugi Michał Probierz zaprosił na zgrupowanie skrzydłowego, który będzie musiał powalczyć o miejsce w wyjściowym składzie.

Trener Legii był zaskoczony postawą Lecha. "Zazwyczaj grają bardziej ofensywnie"

Grosicki będzie pierwszym wyborem Probierza?