Fatalnie! Tak kapitan Czechów popsuł nastroje Polakom [WIDEO]

Drużyna Michała Probierza nie cieszyła się długo z prowadzenia w meczu eliminacji do Euro 2024 Polska - Czechy na PGE Narodowym. Na początku drugiej połowy nastroje Biało-Czerwonym popsuł Tomas Soucek. Zobacz bramkę na remis.

Małgorzata Boluk
Bramka Czechów na remis Twitter / TVP Sport / Bramka Czechów na remis
Nasza drużyna narodowa po pierwszej połowie starcia Polska - Czechy schodziła do szatni w znakomitych nastrojach. Drużyna Biało-Czerwonych objęła prowadzenie w piątkowym meczu eliminacji do Euro 2024 po trafieniu Jakuba Piotrowskiego, który szczęśliwie dopadł do piłki i wpakował ją do siatki (---> TUTAJ).

Na początku drugiej połowy rywalizacji dobre humory popsuł gospodarzom Tomas Soucek, który wyrównał w 49. minucie po fatalnym zachowaniu Polaków w defensywie.

Po przebitce piłka spadła wprost pod nogi czeskiego pomocnika. Nie pozostało mu nic innego, jak władować futbolówkę do bramki.

Bramkę kapitana kadry naszych południowych sąsiadów można zobaczyć poniżej.

Spotkanie na PGE Narodowym w Warszawie zakończyło się ostatecznie remisem 1:1 (---> RELACJA Z MECZU).