Nadal iskrzy na linii Kanał Sportowy - Stanowski. Ludzie chcą zmienić pracę

Zdjęcie okładkowe artykułu: YouTube / Kanał Sportowy / Kanał Zero / Mateusz Borek i Krzysztof Stanowski
YouTube / Kanał Sportowy / Kanał Zero / Mateusz Borek i Krzysztof Stanowski
zdjęcie autora artykułu

Jak udało się nieoficjalnie dowiedzieć portalowi Wirtualnemedia.pl, kilku realizatorów Kanału Sportowego ma plan, żeby dołączyć do Kanału Zero. Nowy projekt Krzysztofa Stanowskiego ma ruszyć w lutym.

W tym artykule dowiesz się o:

W połowie października polskie media obiegła wiadomość, że Krzysztof Stanowski opuszcza Kanał Sportowy. Dziennikarz w najbliższym czasie ma zamiar rozwijać swój nowy projekt, który nosi nazwę Kanał Zero.

Mimo że rusza on wraz początkiem lutego 2024 roku i na powyższym koncie widnieje tylko jeden film, Stanowski ma na YouTube aż 470 tysięcy subskrybentów. A to fenomenalny wynik.

Według informacji Wirtualnemedia.pl, kilku realizatorów pracujących w Kanale Sportowych chce dołączyć do Stanowskiego. Jak przekazał portal, potwierdził to anonimowo jeden z pracowników.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Bajeczne wakacje. Tak wypoczywa rywalka Świątek

Oficjalna odpowiedź Kanału Sportowego z kolei brzmi: - Nie wypowiadamy się na tematy związane z polityką kadrową, szczególnie w tematach personalnych - przekazała portalowi Wirtualnemedia.pl Agnieszka Prachniak.

- Nie tylko dlatego, że obowiązują nas umowy o zachowaniu poufności ale również dlatego, ze jest to po prostu nieetyczne względem naszych współpracowników - dodała szefowa rozwoju biznesu

Przypomnijmy, że wraz z odejściem Krzysztofa Stanowskiego w Kanale Sportowym nastąpił szereg zmian. Z KS rozstali się również chociażby Robert Mazurek, Przemysław Rudzki oraz Kamil Gapiński, a udziały od Stanowskiego odkupił Maciej Wandzel. Innymi współwłaścicielami Kanału Sportowego pozostają bez zmian Mateusz Borek, Michał Pol i Tomasz Smokowski.

Czytaj także: Iskrzy między Borkiem a Stanowskim. Na YT został opublikowany kolejny film Uderza w TVP. Poszło o potraktowanie "geniusza" z "Jeden z dziesięciu" 

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)