Widziałeś to? Zaskakujący komunikat podczas meczu Legii

W trakcie pierwszej połowy meczu Aston Villa - Legia Warszawa na telebimach znajdujących się na stadionie wyświetlony został komunikat. Skierowano go do konkretnej grupy odbiorców.

Szymon Michalski
Szymon Michalski
mecz Aston Villa - Legia Warszawa / komunikat na telebimie PAP / Leszek Szymański / mecz Aston Villa - Legia Warszawa / komunikat na telebimie
Osoby, które palą papierosy, mogły poczuć się zawiedzone. To właśnie ich dotyczył wspomniany komunikat (jego treść prezentujemy poniżej).

"Ze względów bezpieczeństwa, kibice nie będą mogli odwiedzać palarni w przerwie. Przepraszamy za tę niedogodność" - taka treść pojawiła się na telebimie. Zdjęcie na platformie X (dawny Twitter) zamieścił Hubert Bugaj, dziennikarz TVP Sport.

"To się dopiero nazywa opieka zdrowotna" - zażartował Bugaj (zdjęcie zobaczysz na końcu artykułu).

Jednak nie temat zamknięcia palarni był tego dnia najgorętszym. Przedstawiciele Aston Villi podjęli decyzję o przekazaniu Legii Warszawa ograniczonej, nieregulaminowej liczby biletów dla jej fanów.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: latający Manuel Neuer. To robi wrażenie!

To wywołało zamieszki pod stadionem. Kibice Legii Warszawa starła się z miejscową policją. 39 osób zostało aresztowanych. Podczas zamieszek ucierpiało czterech policjantów, a jeden z nich trafił do szpitala (więcej w tej sprawie przeczytasz pod TYM LINKIEM).

Samo spotkanie również dostarczyło emocji. Legia walczyła dzielnie, jednak musiała pogodzić się z porażką (1:2). Wynik ten powoduje, że ekipa z Polski nadal nie zapewniła sobie awansu do fazy pucharowej Ligi Konferencji Europy.

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×