Kolejny niedosyt drużyn z dołu La Ligi

W meczu kończącym 15. kolejkę La Ligi podział punktów. Celta Vigo 1:1 zremisowała z Cadizem i wciąż czeka na pierwsze domowe zwycięstwo w sezonie.

Michał Piegza
W poniedziałkowym meczu Celta podejmowała Cadiz PAP/EPA / PAP/EPA/Salvador Sas / W poniedziałkowym meczu Celta podejmowała Cadiz
Pierwsza część sezonu La Ligi kończy się. W tabeli piłkarze Celty i Cadizu znajdują się w trudnej sytuacji. W trochę lepszej, przed potyczką kończąca 15. serię, byli goście.

Gracze z Kadyksu po niewiele ponad kwadransie otworzyli wynik gry. Jednak od 33. minuty mieli problem. Z placu gry wyrzucony został Victor Chust.

Celta długo nie potrafiła wykorzystać gry w przewadze. Zespołowi z Vigo do remisu udało się doprowadzić w 57. minucie.

Miejscowi do końca szukali bramki na wagę premierowej domowej wygranej. Sztuka ta się im nie udała. Potyczka zakończyła się podziałem punktów. W efekcie Cadiz utrzymał nad Celtą trzypunktową przewagę.

Celta Vigo - Cadiz CF 1:1 (0:1)
0:1 - Ramos 16'
1:1 - Larsen 57'