"Le Cabaret". Co zrobili piłkarze Milanu?!

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / oficjalny profil Eleven Sports / Katastrofa piłkarzy Milanu
Twitter / oficjalny profil Eleven Sports / Katastrofa piłkarzy Milanu

- Co tutaj zrobili Reijnders z Theo Hernandezem? - zastanawiał się komentator Eleven Sport. Zawodnicy drużyny AC Milan popełnili kuriozalny błąd "asystując" przy bramce swoich rywali.

W tym artykule dowiesz się o:

"Co za błąd defensywy!" - napisano na profilu Eleven Sports na platformie X, gdzie opublikowano nagranie z meczu Udinese Calcio - AC Milan (2:3).

Więcej o meczu przeczytasz tutaj -->> Piękny finisz AC Milanu w meczu Serie A. Już zanosiło się na wpadkę

W 62. minucie spotkania gospodarze dostali prezent, dzięki któremu objęli prowadzenie 2:1. - Kabaret, "Le Cabaret" francuskiego obrońcy Milanu i Thauvin, jego rodak, daje prowadzenie Udinese - niemal krzyczał komentator.

Wspomniany Florian Thauvin - wydawało się - zgubił piłkę, jednak dwójka zawodników klubu z Mediolanu tylko w sobie znany sposób... mu ją oddała, a raczej nie zabrała.

- Nie takiej francuskiej współpracy spodziewali się kibice Milanu. Nie na torowaniu drogi do własnej bramki zawodnikom rywali. Tutaj Thauvin dostał prezent - można było usłyszeć podczas relacji. Co tutaj zrobili Reijnders z Theo Hernandezem? Nie rozumiem - dodał komentator.

Na całe szczęście wspomnianej dwójki, ich koledzy w samej końcówce sprawili, że ich błąd był nieco mniej bolesny. Luka Jović (w 83. minucie) i Noah Okafor (w doliczonym czasie gry) sprawili, że spotkanie zakończyło się zwycięstwem Milanu.

Zobacz także: Barcelona rezygnuje z transferu Anglika. Finanse klubu wykluczają ten ruch Kompromitacja drużyny Fernando Santosa. Ligowy outsider rozbił Besiktas

Źródło artykułu: WP SportoweFakty