Tak kibice Legii "nagrodzili" piłkarzy po porażce 0:3

Zawodnicy Legii Warszawa po porażce z Molde FK 0:3 w kompromitujący sposób pożegnali się z europejskimi pucharami. Usłyszeli od kibiców smutną przyśpiewkę. Nie mieli litości, a całe wideo możesz zobaczyć w artykule.

Arkadiusz Dudziak
Na szczęściu: Sceny po zakończeniu meczu Legii Twitter / Mateusz Ligęza / Na szczęściu: Sceny po zakończeniu meczu Legii
W pierwszym meczu 1/16 finału Liga Konferencji Europy Legia Warszawa przegrywała na wyjeździe z Molde FK już 0:3. W drugiej połowie ekipa z Polski była jednak w stanie się podnieść i przegrali całe spotkanie 2:3. Taki wynik dawał sporą nadzieję na powalczenie w rewanżu.

Niestety, realia okazały się zdecydowanie bardziej brutalne. Przed własną publicznością Legia straciła pierwszego gola już w drugiej minucie. Przez niemal cały mecz była bezradna. Ostatecznie przegrała 0:3 i pożegnała się z europejskimi pucharami.

Kibice, którzy licznie przybyli na Stadion na Łazienkowskiej, byli wyraźnie niezadowoleni z tego obrotu spraw. Zaintonowali jednoznaczną przyśpiewkę, co możesz zobaczyć na wideo na końcu artykułu.

"Przed meczem - pokaz fajerwerków. Po już tylko gwizdy. I przyśpiewki z trybun „co wy robicie, wy naszą Legię hańbicie”. Dwukecz z Molde to był dramat w dwóch aktach. Europo, żegnaj nam". - skomentował dziennikarz Radia Zet Mateusz Ligęza na portalu X (dawniej Twitter).

Legii Warszawa pozostaje walka w lidze, nie tylko o mistrzostwo Polski, ale także o występ w europejskich pucharach. Jak na razie ekipa ze stolicy zajmuje piąte miejsce z 36 punktami. Do pozycji lidera traci pięć "oczek".