"Szukamy chłopaków". Pilny komunikat Rakowa, jest nagroda!

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty /  / Na dużym zdjęciu: piłkarze Rakowa Częstochowa (WP SportoweFakty), na małym: post Rakowa Częstochowa (X)
WP SportoweFakty / / Na dużym zdjęciu: piłkarze Rakowa Częstochowa (WP SportoweFakty), na małym: post Rakowa Częstochowa (X)
zdjęcie autora artykułu

Raków Częstochowa opublikował w sieci zaskakujący post. Klub szuka chłopców, którzy popisali się zimną krwią i pomogli mężczyźnie z atakiem epilepsji. "Chcemy nagrodzić Waszą postawę zaproszeniem na ligowy mecz z Lechem Poznań" - czytamy.

W tym artykule dowiesz się o:

Raków Częstochowa już na początku marca zagra na własnym terenie z Lechem Poznań w ramach 23. kolejki PKO Ekstraklasy.

Na hitowe spotkanie oczekują kibice obu ekip, które są przecież w grze o mistrzostwo Polski. Co ciekawe za wstęp nie będą musiały płacić pewne osoby.

Tyczy się to wspomnianych chłopców w piątkowym poście Rakowa Częstochowa. Ci uratowali życie mężczyźnie z atakiem epilepsji. Cała sytuacja została opisana na portalu "Spotted: Częstochowa".

ZOBACZ WIDEO: Jakub Błaszczykowski odpowiada na trudne pytania przed premierą swojego filmu

"Dzisiaj na Północy, mężczyzna spadł z roweru podczas ataku epilepsji. Dwóch młodych chłopaków w wieku 16/17 lat zareagowała natychmiastowo. Podbiegli do mężczyzny, zabezpieczyli głowę, a po ustąpieniu ataku drgawek ułożyli go w pozycji bezpiecznej" - napisano.

"W tym samym czasie szła trójka młodych chłopców, nie wiem, może 5/6 klasa, jeden z nich zadzwonił na 112, a telefon przekazał mnie, bym mogła opisać stan mężczyzny dyspozytorowi. Na miejscu zatrzymał się jeszcze kobiety, ale chłopaki zrobili kawał dobrej roboty. Być może jest tutaj mama, któregoś z nich i to czyta. Proszę przekazać synowi, że zrobili kawał dobrej roboty" - czytamy.

Raków Częstochowa chce, aby sami zainteresowani skontaktowali się w celu odebrania wejściówek na nadchodzący mecz z Lechem Poznań. "TAKIE ZACHOWANIE, WARTO DOCENIĆ! Szukamy chłopaków, którzy pokazali dziś, że nie każdy bohater nosi pelerynę. Chcemy nagrodzić Waszą postawę zaproszeniem na ligowy mecz z Lechem Poznań" - napisano.

Zobacz też: Dobre wiadomości dla Lecha Poznań. Wraca dwóch piłkarzy Alarm w Realu Madryt. Ważny piłkarz nie zagra przez około miesiąc

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)