Tak Hiszpanie ocenili grę Lewandowskiego w meczu z Getafe. Będziesz zaskoczony

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP/EPA / Enric Fontcuberta / Robert Lewandowski nie zdobył bramki w meczu z Getafe.
PAP/EPA / Enric Fontcuberta / Robert Lewandowski nie zdobył bramki w meczu z Getafe.
zdjęcie autora artykułu

Polski napastnik tym razem nie strzelił gola. Nie miał również klarownych sytuacji bramkowych. A kiedy już pokonał bramkarza, to sędzia odgwizdał pozycję spaloną.

[tag=720]

FC Barcelona[/tag] pokonała 4:0 Getafe CF (TUTAJ znajdziesz relację pomeczową >>). Robert Lewandowski tym razem nie wpisał się na listę strzelców. Została więc przerwana jego passa strzelecka - w ostatnich czterech spotkaniach zdobył aż pięć bramek. Polski napastnik pracował dla swojego zespołu.

Schodził do środka boiska i próbował prostopadłymi podaniami uruchamiać skrzydłowych. Gdyby Rafinha był skuteczniejszy, Polak mógł mieć nawet dwie asysty. Mógł mieć również bramkę na koncie. Strzelił ją w II połowie meczu, ale sędzia - słusznie! - wyłapał pozycję spaloną. Gol nie został więc uznany (TUTAJ możesz obejrzeć tę akcję >>).

Jak postawę Polaka ocenili hiszpańscy dziennikarze? Zobaczmy. "Marca" przyznała Polakowi ocenę "6" w skali od "1" do "10". To była jedna z najsłabszych not w katalońskiej ekipie. Dziennikarz zauważył, że Lewandowski jeszcze nie strzelił bramki z tym rywalem i tym razem nie przełamał tej passy.

ZOBACZ WIDEO: Jakub Błaszczykowski odpowiada na trudne pytania przed premierą swojego filmu

Serwis sport.es ocenił Lewandowskiego nieco lepiej - na "7". "To było nieprzyjemne spotkanie dla Polaka, który co chwilę musiał bezpardonowo walczyć z brutalnymi obrońcami Getafe" - możemy przeczytać w podsumowaniu. Podkreślono również, że nasz napastnik "poświęcił się dla drużyny".

Serwis 90min.com dał Polakowi "5" (skala 1-10). Zdaniem dziennikarza tego portalu Lewandowski był niewidoczny, ale też wynikało to stąd, że nie miał podań od kolegów z zespołu. "Przyjął rolę kotwicy w środku ataku i starał się rozdzielać piłki do skrzydłowych" - możemy przeczytać.

"Wyłączony" - tak z kolei grę Polaka ocenił serwis fcbarcelonanoticias.com. Dziennikarze zwrócili uwagę, że passa kolejnych meczów z bramkami została przerwana. Zauważyli również, że Lewandowski powinien mieć przynajmniej jedną asystę, gdyby Raphinha był skuteczniejszy.

Najniższą notę - "czwórkę" (w skali 1-10) - polski napastnik otrzymał od dziennikarki serwisu eldesmarque.com. "Nie miał komfortu w tym meczu" - napisała Celia Perez.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Czy Robert Lewandowski będzie królem strzelców ligi hiszpańskiej w sezonie 2023/24?
Tak
Nie
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (12)
avatar
konsylium
26.02.2024
Zgłoś do moderacji
3
0
Odpowiedz
Trole to gangrena netu, hejt na rodaków którzy coś osiągnęli wypełnia cały ich nędzny żywot. Gdy RL skończy karierę stracą sens bytu, pojawią się myśli samobójcze...  
avatar
1Treser TreseraKlonów
26.02.2024
Zgłoś do moderacji
1
4
Odpowiedz
Jak widać poziom inteligencji tresera i jego sekty :''Papua, pierze, gmina, cebula, hycel, salowa, żywiec, import , proton , kwik kwik '' jest zrównoważony z poziomem Żelusia , czyli poziom tro Czytaj całość
avatar
salowa w Choroszczy
25.02.2024
Zgłoś do moderacji
3
0
Odpowiedz
Żal mi tych pacjentów z zespołem Downa. Dobrze chociaż, że "1Treser drewna" vel "Pan Treser" vel "Płaczka" ma trochę radości podczas terapii komputerowej.  
avatar
1Treser drewna
25.02.2024
Zgłoś do moderacji
0
4
Odpowiedz
Arabowie Żelusia kołka nie wezmą , jest tak słaby że kozy przywiązanego do niego by go połamały.  
avatar
Punkt Skupu Żywca
25.02.2024
Zgłoś do moderacji
3
0
Odpowiedz
Trol "Płaczka" u nas dostawał 3x dziennie LAXIGEN aż zbił 15 kg nadwagi do preferowanej przez Papuasów wagi żywca 140 kg.