Gdy zaczęli się spotykać, jego matka nie była zadowolona. Z jednego powodu

Ma 35 lat i błyszczy w PKO Ekstraklasie. Kamil Grosicki przeżywa kolejną młodość i jest motorem napędowym Pogoni Szczecin. Doświadczony piłkarz może liczyć na wsparcie ukochanej żony. Niedawno świętowali dwunastą rocznicę ślubu.

Krzysztof Kaczmarczyk
Krzysztof Kaczmarczyk
Kamil i Dominika Grosiccy Instagram / oficjalny profil Dominiki Grosickiej / Kamil i Dominika Grosiccy
"Małżeństwo z tobą to mój najlepszy okres w życiu! Dziękuję ci za to! Kocham cię" - napisał Kamil Grosicki na Instagramie w październiku 2023 roku. Wtedy właśnie świętował wspomnianą rocznicę z Dominiką Grosicką.

35-latek niejednokrotnie wspominał, że jest prawdziwym szczęściarzem mając ją obok siebie. Początki jednak były trudne...

- Byłem w niej strasznie zakochany, ale ona miała kogoś innego. Więc ja byłem kumplem, przyjacielem, choć cały czas się w niej podkochiwałem - mówił Grosicki o początku związku w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".

ZOBACZ WIDEO: "Awaria transmisji". Ludzie przecierali oczy ze zdumienia

W końcu jednak ich drogi się zeszły, a to początkowo nie podobało się mamie piłkarza. Miała pewien problem z całą sytuacją. Dominika miała bowiem wtedy już kilkuletniego syna, którego urodziła mając 17 lat. Zakochanemu po uszy piłkarzowi to jednak nie przeszkadzało.

- Kiedy powiedział mi, że zakochał się w dziewczynie z dzieckiem, pomyślałam: "to chyba nie to, o czym matka marzy dla syna". Dzisiaj wiem, że Dominika to najlepsze, co mu się mogło w życiu przytrafić - stwierdziła Magdalena Grosicka w rozmowie z "Twoim Stylem".

Grosicki posłuchał jednak głosu serca, a parze udało stworzyć się kochającą rodzinę. Oświadczył się w lutym 2010 roku podczas obozu Jagiellonii Białystok - w której wtedy grał - w Turcji. 7 października 2011 roku powiedzieli sobie sakramentalne tak. Ślub odbył się w kościele w Mostach pod Szczecinem, a wesele w pałacu w Maciejewie. "Pani młoda" była już wtedy w ciąży, a w kwietniu następnego roku na świat przyszła córka pary.

Dominika Grosicka, która jest starsza od piłkarza Portowców o miesiąc, od początku była i jest dużym wsparciem dla 93-krotnego reprezentanta Polski.

I w marcu zawodnik powinien mieć szansę podreperować ten dorobek. Właśnie wtedy reprezentacja Polski zagra w dwuetapowych barażach o Euro 2024. Czy selekcjoner Michał Probierz zdecyduje się wysłać mu powołanie? Dodajmy, że w tym sezonie w PKO Ekstraklasie skompletował już 10 goli i 11 asyst.

Zobacz także:
Borek zdradził, kiedy Probierz ogłosi powołania. "Dostali oficjalny zakaz"
Gwiazdor Realu wyleciał z boiska. Wiadomo, co powiedział

Czy twoim zdaniem Kamil Grosicki to nadal zawodnik do gry w reprezentacji Polski?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×