Wygadała się, kiedy Ronaldo skończy karierę. Nagranie obiegło sieć

Georgina Rodiguez była gościem na Tygodniu Mody w Paryżu. W trakcie uroczystości kamery nagrały prywatną rozmowę kobiety, w której zdradziła, kiedy jej partner Cristiano Ronaldo planuje przejść na sportową emeryturę.

Szymon Michalski
Szymon Michalski
Cristiano Ronaldo / Georgina Rodriguez Getty Images / Yasser Bakhsh / Gio CR7/X / Cristiano Ronaldo / Georgina Rodriguez
Cristiano Ronaldo jest już w takim wieku, że moment zakończenia przez niego kariery jest już bliżej niż dalej. Z tego powodu kibice zadają sobie pytanie, kiedy legendarny Portugalczyk postanowi zejść ze sceny.

W tym temacie wygadała się partnerka piłkarza, która była obecna na Tygodniu Mody w Paryżu. Georgina Rodriguez podczas uroczystości odbyła prywatną rozmowę z jedną z kobiet. Ta nie wiedziała jednak, że jest nagrywana.

Na opublikowanym nagraniu słychać, jak kobiety rozmawiają ze sobą o przyszłości i dalszej karierze Cristiano Ronaldo. W pewnym momencie z ust partnerki Portugalczyka padają konkretne słowa.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Ronaldo szaleje. Tylko zobacz, co zrobił na treningu

- Za rok Cristiano kończy. Może za dwa, nie wiem - powiedziała Georgina Rodriguez (wideo z całej sytuacji możesz zobaczyć na końcu artykułu).

Dodajmy, że już jakiś czas temu w mediach pojawiła się wiadomość, że Ronaldo chciałby wziąć udział w mistrzostwach świata, które odbędą się w 2026 roku. Ponadto Portugalczyk miał poinformować zarząd Al-Nassr o chęci przedłużenia kontraktu do 2027 roku.

Gdyby 39-latek rzeczywiście wystąpił na mundialu w Ameryce Północnej (Stany Zjednoczone, Meksyk, Kanada), to byłby to dla niego szósty występ na mistrzostwach świata. Po raz pierwszy na imprezie tej rangi zagrał w 2006 roku.

Zobacz także: "Zibi". Kulesza publicznie zwrócił się do Bońka Borek zdradził, kiedy Probierz ogłosi powołania. "Dostali oficjalny zakaz"

Marcin Gortat po raz pierwszy opowiada o pożegnaniu z tatą. "Kiedy ścisnął moją dłoń, prawie zgniótł mi kości". ZOBACZ PREMIEROWY ODCINEK PROGRAMU "ŻYCIE PO ŻYCIU"
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×