Szkoda! Polak pięknie przyjął, trafił do siatki, a później...

W meczu Ligi Konferencji Europy Michał Skóraś był naprawdę bliski szczęścia. Ostatecznie skrzydłowy Club Brugge musiał obejść się smakiem.

Rafał Szymański
okazja i reakcja Skórasia Twitter / Viaplay / Na zdjęciu: okazja i reakcja Skórasia
24-latek w miniony weekend kipiał ze złości, kiedy trener Club Brugge nie dał mu dokończyć spotkania ligowego. W czwartek Michał Skóraś ponownie znalazł się w podstawowej "jedenastce", a jego zespół rywalizował na wyjeździe z Molde FK.

Mecz 1/8 finału Ligi Konferencji Europy mógł rozpocząć się wręcz idealnie dla Belgów. Już w piątej minucie Hans Vanaken popisał się fantastycznym przerzutem w kierunku wychodzącego na dobrą pozycję Skórasia.

Skrzydłowy popisał się efektownym przyjęciem i za jednym zamachem minął bramkarza Molde, a następnie znalazł drogę do siatki. Po chwili był załamany, ponieważ sędzia nie uznał bramki, sygnalizując spalonego.

Pomimo tego Skóraś pokazał się z dobrej strony. Polak przebywał na placu gry do 73. minuty, zaś potem trener dał szansę Philipowi Zinckernagelowi.

W Norwegii Club Brugge poniósł porażkę 1:2 i jest w trudnym położeniu przed rewanżem. Bramki dla gospodarzy zdobyli Halldor Stenevik oraz Fredrik Gulbrandsen. Z kolei Maxim De Cuyper był autorem jedynego gola dla gości.