Hat-trick Cristiano Ronaldo! Majstersztyk z rzutu wolnego [WIDEO]

Cristiano Ronaldo cały czas nie przestaje zaskakiwać. Reprezentant Portugalii we wtorek ustrzelił hat-tricka, z czego dwie bramki zdobył z rzutów wolnych. Jego zespół - Al-Nassr - w spotkaniu przeciwko Abha Club wygrał na wyjeździe aż 8:0.

Mateusz Byczkowski
rzut wolny w wykonaniu Cristiano Ronaldo Twitter / Polsat Sport / Na zdjęciu: rzut wolny w wykonaniu Cristiano Ronaldo
Kilka dni temu Cristiano Ronaldo złamał magiczną barierę. Statystyk piłkarski Wojciech Frączek poinformował w mediach społecznościowych, że Portugalczyk w oficjalnych spotkaniach osiągnął liczbę 900 zdobytych bramek (więcej przeczytasz TUTAJ).

Niesamowitego wyczynu gwiazdor dokonał w meczu z Al-Tae (5:1), w którym ustrzelił hat-tricka. Podobnie było we wtorek. Al-Nassr mierzyło się wtedy w spotkaniu przeciwko Abha Club. Od pierwszych minut kibice widzieli także na boisku Grzegorza Krychowiaka. Polak nie miał jednak nic do powiedzenia.

Tak jak zresztą cała jego drużyna. Kwestię zwycięstwa wyjaśnił Cristiano Ronaldo. Już po pierwszej połowie reprezentant Portugalii miał na swoim koncie trzy bramki.

Dwie z nich zdobył z rzutów wolnych. Szczególnie ten drugi z 21. minuty wyglądał świetnie. 39-latek znalazł lukę w murze, a bramkarz rywala tylko odprowadził piłkę wzrokiem. Ronaldo jeszcze przed przerwą skompletował hat-tricka lobem nad golkiperem Abha Club (nagrania zobaczysz na dole artykułu).

Al-Nassr pokonało przeciwnika aż 8:0 i umocniło się na drugim miejscu w tabeli saudyjskiej ekstraklasy. Do lidera - Al-Hilal - ekipa prowadzona przez Luisa Castro traci dwanaście punktów.