"To jest tragikomedia". Zobacz, co zrobił ten obrońca

Nie popisała się defensywa US Salernitany 1919 w domowym meczu Serie A z US Sassuolo. To wideo jest idealnym podsumowaniem słabej pierwszej połowy w wykonaniu ekipy, w której gra Mateusz Łęgowski.

Małgorzata Boluk
US Salernitana 1919 w pierwszej połowie nie radziła sobie w defensywie Twitter / Eleven Sports / US Salernitana 1919 w pierwszej połowie nie radziła sobie w defensywie
Ciągłe zmiany trenerów, rozczarowujące wyniki, marazm... Powiedzieć, że US Salernitana 1919 znajduje się w Serie A w fatalnym położeniu, to jakby nie powiedzieć nic.

Mówimy w końcu o drużynie, która zajmuje w lidze włoskiej dopiero dwudzieste miejsce i zamyka tabelę z dorobkiem zaledwie 15 punktów w 31 meczach. Aktualny bilans drużyny z Salerno to tylko dwa zwycięstwa, dziewięć remisów i aż dwadzieścia porażek.

Podziałem punktów zakończyło się również bardzo ważne starcie US Sassuolo. W pierwszej połowie defensywa gospodarzy nie istniała i do przerwy US Salernitana 1919 przegrywała 0:2, ale w drugiej części meczu zdołała odrobić straty po trafieniach Antonio Candrevy i Gulio Maggiore.

Choć miejscowym udało się finalnie wyszarpać jedno "oczko", ich "popisy" z pierwszej części spotkania niosą się po sieci. Mowa o totalnym chaosie w obronie, który można zauważyć na poniższym wideo.

- Katastrofa w defensywie. To jest tragikomedia w wykonaniu Salernitany. Sassuolo nie musi robić nic - nie gryzł się w język komentator Eleven Sports.