Tomaszewski dosadnie o Probierzu. "Niezrozumiała decyzja"

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Jan Tomaszewski
WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Jan Tomaszewski
zdjęcie autora artykułu

Jan Tomaszewski nie gryzł się w język, komentując decyzję Michała Probierza, który na finał baraży Euro 2024 z Walią nie wziął do kadry meczowej Jakuba Modera. Padły mocne słowa.

To z pewnością było spore zaskoczenie. Michał Probierz przed meczem Polski z Walią w finale baraży Euro 2024 (0:0, w karnych 5:4) odesłał na trybuny Jakuba Modera.

Pomocnik Brighton and Hove Albion, który miał być przydatny na pojedynek z Walijczykami (z niektórymi zawodnikami rywalizuje w Premier League), ostatecznie oglądał spotkanie z poziomu trybun stadionu w Cardiff.

Zdaniem Jana Tomaszewskiego, odstawienie od składu 25-letniego Modera było nieporozumieniem. - Dla mnie to niezrozumiała decyzja selekcjonera. (...) Ale cóż, takie są niestety realia w polskiej piłce. Wydaje mi się, że tutaj był poważny błąd selekcjonera - ocenił Tomaszewski w rozmowie z "Super Expressem".

63-krotny reprezentant Polski (w latach 1971-81) nie omieszkał wbić szpili selekcjonerowi Biało-Czerwonych.

- Mogę ją (decyzję Probierza - przyp. red.) tylko wziąć na karb tego, że, no, chciał dać pograć zawodnikowi Jagiellonii Białystok (Tarasowi Romanczukowi). Perspektywicznemu, bo już ma 32 albo 33 lat - przyznał w kpiącym tonie ekspert.

Na koniec Tomaszewski wytoczył ciężkie działa. - Powiem tak na marginesie. Gdyby to na mnie trafiło, to ja bym zawiesił swoją grę w reprezentacji Polski - podsumował.

Zobacz: Mioduski zapowiada rewolucję dla Polski. Ogromne pieniądze Milik szykuje się do odejścia? Zdecydował się na dużą zmianę

ZOBACZ WIDEO: Karne z Walią w Cardiff. "Lewy" opowiedział, co działo się w jego głowie

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (7)
avatar
ggdd
9.04.2024
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Nie miałeś już z czego, Bobakowski, zerżnąć? Musiałeś akurat brednie wiecznie spoconego Janka?  
avatar
obserwator4
8.04.2024
Zgłoś do moderacji
1
0
Odpowiedz
Sranie w banie!  
avatar
Jagafan !!
8.04.2024
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
tomaszewski=legia, legia = zero :)  
avatar
clown1
8.04.2024
Zgłoś do moderacji
1
0
Odpowiedz
Probierz niewiele zmieni w polskiej narodówce, jest inkasentem a potem po ME że rezygnuje i tyle , co on potrafił jako piłkarz i trener????  
avatar
Jagafan !!
8.04.2024
Zgłoś do moderacji
1
1
Odpowiedz
Janek dobrze że ty nic nie znaczysz = zero tak jak legia :)