Słowa Lewandowskiego nie pozostawiają wątpliwości. "Jestem pewny"

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / NurPhoto / Contributor / Na zdjęciu: Robert Lewandowski
Getty Images / NurPhoto / Contributor / Na zdjęciu: Robert Lewandowski
zdjęcie autora artykułu

Nie ustają spekulacje, że w letnim oknie transferowym z Barcelony odejdzie Robert Lewandowski. Czy taki transfer rzeczywiście jest możliwy? Słowa samego piłkarza rozwiewają jakiekolwiek wątpliwości.

W tym artykule dowiesz się o:

W ostatnim czasie znów nasiliły się plotki, że jeszcze tego lata - mimo ważnego do 2026 roku kontraktu - Robert Lewandowski opuści FC Barcelonę.

Spekulacje się nasiliły po tym, jak w ostatnich spotkaniach Dumy Katalonii Xavi ściągał kapitana reprezentacji Polski z boiska w trakcie meczu. Hiszpanie pisali, że środowisko Lewandowskiego takie zachowanie trenera odbiera jako "próbę wymuszenia na Polaku odejścia z Barcelony" (więcej TUTAJ).

Sam piłkarz jest jednak spokojny o swoją przyszłość w klubie. W najnowszym wywiadzie dla "Mundo Deportivo" Lewandowski zapewnił, że w przyszłym sezonie nadal będzie reprezentował barwy Barcelony, nowego wicemistrza Hiszpanii.

- To jest dla mnie jasne. Chcę wygrać z Barceloną jeszcze wiele i jestem pewny, że w przyszłym sezonie będziemy grali lepiej i wygrywali trofea. Zawsze chcę jak najlepiej, nie tylko dla siebie ale także dla moich kolegów z drużyny i jestem pewien, że w kolejnym sezonie klub może wiele wygrać. Widzę bowiem jak codziennie pracujemy. Noszę ten klub w sercu i chcę drużynie jeszcze wiele dać  - zapewnił 35-latek.

Z kolei w wywiadzie dla "Marca" ostatnie doniesienia o możliwym odejściu z Barcelony Lewandowski nazwał plotkami. Zapewnił też, że skupia się tylko i wyłącznie na rozpoczęciu nowego okresu przygotowawczego w barwach Dumy Katalonii i poprawie gry swojej oraz drużyny.

Czytaj także: Jest atakowany za to, komu kibicuje. Nie zamierza się kryć

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: głośno o polskim bramkarzu. Zobacz, co wyrzucił w trybuny

Źródło artykułu: WP SportoweFakty