Za oknem prawie lato, a Krychowiak? Nie uwierzysz, gdzie pojechał na wakacje

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / Na zdjęciu: Grzegorz Krychowiak
Instagram / Na zdjęciu: Grzegorz Krychowiak
zdjęcie autora artykułu

Grzegorz Krychowiak zakończył karierę w reprezentacji Polski, więc nie musi szykować się do Euro 2024. Kiedy jego koledzy pracują na zgrupowaniu, on zwiedza świat. Tym razem wybrał zaskakujące miejsce.

W tym artykule dowiesz się o:

Euro 2024 będzie pierwszym dużym turniejem bez Grzegorza Krychowiaka. Środkowy pomocnik we wrześniu ubiegłego roku oficjalnie zakończył karierę reprezentacji Polski. W ostatnich miesiącach skupiał się wyłącznie na grze w saudyjskim Abha Club.

Miniony sezon nie był dla niego udany. Drużyna "Krychy" zajęła trzecie miejsce od końca i tym samym spadła do drugiej ligi. Na razie nie wiadomo, gdzie 34-latek będzie kontynuować karierę.

Co dalej z przyszłością Grzegorza Krychowiaka po spadku? Jedno jest już jasne >> Krychowiak w tej chwili poświęca się innej pasji, a jest nią podróżowanie. Były kadrowicz przy każdej okazji wyrusza w świat i często wybiera miejsca, które nie są oblegane przez turystów. Teraz znowu zaskoczył.

Wielu piłkarzy po sezonie lubi ciepłe kraje, w których mogą się całkowicie zrelaksować i wygrzać na słońcu. Tymczasem Krychowiak udał się do Grenlandii, gdzie o tej porze roku jest maksymalnie kilka stopni Celsjusza na plusie.

Polski piłkarz chciał na własne oczy zobaczyć lodowce. Przepięknymi widokami pochwalił się na Instagramie, gdzie zamieścił zdjęcia i filmy ze swojego nietypowego urlopu.

Dramat Krychowiaka w Arabii Saudyjskiej >> To była miłość od pierwszego wejrzenia. Spotkali się w sklepie z kafelkami >>

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: można oglądać w nieskończoność! Cudowne uderzenie w futsalu

Źródło artykułu: WP SportoweFakty