Gdzie obejrzeć niedzielne mecze Euro 2024? Czy będą streamy online?

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki
WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki
zdjęcie autora artykułu

Niedzielne mecze w ramach Euro 2024 na pewno zagwarantują nam bardzo dużo emocji. Pojedynki Polska - Holandia, Słowenia - Dania oraz Serbia - Anglia obejrzysz na platformie Pilot WP.

W tym artykule dowiesz się o:

Rozpoczęło się Euro 2024. To impreza, na którą fani futbolu czekali z ogromną niecierpliwością. Oczywiście my najintensywniej będziemy śledzić pojedynki z udziałem reprezentacji Polski. Jednocześnie jednak będziemy spoglądać także na poczynania innych ekip. Na niedzielę (16 czerwca) przewidziano trzy spotkania. Rywalizacja ruszy o godz. 15:00, a zakończy się około 23:00. W akcji będziemy oglądać Polaków, Holendrów, Słoweńców, Duńczyków, Serbów, a także Anglików. Emocji na pewno będzie bardzo dużo.

Polska - Holandia stream online: kiedy i gdzie oglądać mecz Euro 2024?

Pierwszym niedzielnym meczem będzie konfrontacja Polska - Holandia. To spotkanie zaplanowane zostało na godz. 15:00. Rywalizacja toczyć się będzie w Hamburgu. Bezpośrednia transmisja pojawi się na kanale TVP1 w Pilot WP (link sponsorowany, programy TVP1, TVP2, Polsat, TVN, TV4, TV Puls są dostępne w powszechnym i nieodpłatnym odbiorze w sposób cyfrowy w telewizji naziemnej). Na pewno warto wygospodarować trochę czasu, by śledzić tę konfrontację. Niewątpliwie większe szanse na odniesienie wygranej w tym pojedynku ma drużyna narodowa Holandii. My wierzymy jednak w to, że Polacy, niesieni triumfami w meczach towarzyskich, postawią jak najtwardsze warunki i w pełni zaangażują się w walkę o sprawienie niespodzianki. Dobry wynik w starciu z Holandią mógłby mocno uskrzydlić naszą kadrę.

Słowenia - Dania stream online: kiedy i gdzie oglądać mecz Euro 2024?

W drugim niedzielnym starciu w ramach Euro 2024 dojdzie do konfrontacji Słowenii z Duńczykami. Pierwszy gwizdek podczas tego meczu rozbrzmi o godz. 18:00. Tutaj też na pewno będzie bardzo ciekawie. Stream online znajdziesz na kanale TVP2 w Pilot WP (link sponsorowany, programy TVP1, TVP2, Polsat, TVN, TV4, TV Puls są dostępne w powszechnym i nieodpłatnym odbiorze w sposób cyfrowy w telewizji naziemnej). Faworytem tego starcia są Duńczycy. W ciemno można jednak zakładać, że przeciwnicy tanio skóry nie sprzedadzą. Słowenia na pewno dołoży wszelkich starań, by jak najlepiej wejść w rywalizację na mistrzostwach Euro 2024.

Serbia - Anglia stream online: kiedy i gdzie oglądać mecz Euro 2024?

Na koniec dnia Serbowie rywalizować będą z Anglikami. Początek tego niedzielnego meczu o godz. 21:00. Zmagania toczyć się będą na stadionie w Gelsenkirchen. Nie wiesz, gdzie oglądać ten mecz? Śledzenie widowiska w Gelsenkirchen możliwe będzie choćby przez internet na platformie Pilot WP - wystarczy wybrać kanał TVP1 (link sponsorowany, programy TVP1, TVP2, Polsat, TVN, TV4, TV Puls są dostępne w powszechnym i nieodpłatnym odbiorze w sposób cyfrowy w telewizji naziemnej). Także i w tym przypadku dość łatwo można wskazać faworyta. Zdecydowanie większe szanse na odnotowanie triumfu mają Anglicy. Czy to właśnie oni cieszyć się będą ze zwycięstwa? Dowiemy się w niedzielę około godz. 23:00.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: gwiazdor chciał rzucić koszulkę. I zaczęło się szaleństwo

Czytaj także: > Lewandowska pokazała rodzinne zdjęcieBramka Polaków nie powinna zostać uznana? "To szukanie dziury w całym"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty