Reprezentant Francji nie dokończył treningu. Kolejne kłopoty wicemistrzów świata

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Jose Breton/Pics Action/NurPhoto / Na zdjęciu: Theo Hernandez
Getty Images / Jose Breton/Pics Action/NurPhoto / Na zdjęciu: Theo Hernandez
zdjęcie autora artykułu

Wszyscy rywale grupowi Polski na Euro 2024 mają problemy z kontuzjami. Teraz w reprezentacji Francji z urazem walczy Theo Hernandez.

Reprezentacja Polski jest w dość skomplikowanej sytuacji zdrowotnej po ostatnich meczach towarzyskich. Ze zgrupowania wyjechał już Arkadiusz Milik, ale to w rywalizacji z Turcją przeżyliśmy prawdziwe apogeum urazów.

Przecież tylko w trakcie tej rywalizacji z urazami z boiska zeszli Robert Lewandowski, Karol Świderski oraz Paweł Dawidowicz. Sytuacja jest ciężka, ale nasi grupowali rywale również nie mają zbyt wielu powodów do zadowolenia, bo też mają swoje kłopoty.

Radio RMC Sport podało, że Theo Hernandez nie ukończył pierwszego treningu reprezentacji Francji po przylocie do Niemiec. Francuzi pierwszy raz zorganizowali jednostkę treningową po pojawieniu się w Paderborn i od razu na starcie napotkali kłopoty.

Według tych doniesień obrońca AC Milanu ma problem z kolanem, ale nie jest to kontuzja odniesiona bez udziału przeciwnika. W niedawnym meczu towarzyskim z Kanadą defensor został kopnięty w kolano przez jednego z rywali i te dolegliwości są pokłosiem tego zajścia.

Oczywiście w przypadku Trójkolorowych taka sytuacja nie jest aż tak obciążająca, jak w naszym. Francuzi mają zdecydowanie większe pole manewru i ich kolejnym lewym obrońcą jest występujący w Realu Madryt Ferland Mendy, który przecież też może wnieść odpowiednią jakość.

Czytaj też: Legia z kolejnym transferem Media: piłkarz Bayernu odrzucił ofertę nowej umowy. Transfer coraz bliżej?

ZOBACZ WIDEO: Dojrzał Lewandowskiego. "Lekko skwaszona mina"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty