Taniej niż na Narodowym? Pokazał ceny przekąsek na Euro

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Kevin Voigt / x.com/Buckarobanza / Na zdjęciu: ceny na Allianz Arena
Getty Images / Kevin Voigt / x.com/Buckarobanza / Na zdjęciu: ceny na Allianz Arena
zdjęcie autora artykułu

Znamy już ceny przekąsek i napojów na stadionie w Monachium podczas Euro 2024. Na miejscu można zjeść m.in. precla, popcorn oraz oczywiście kiełbaskę.

W tym artykule dowiesz się o:

Piotr Słonka, czyli znany w serwisie X, jako Buckaroo Banzai, wybrał się na Allianz Arenę na mecz Niemcy - Szkocja. Zamieścił fotkę cen z punktu gastronomicznego.

Do wyboru są trzy rodzaje kiełbasek, a także dwie kanapki z mięsem. Ceny za te przekąski wynoszą od 4,90 euro (ok. 22 złote) do 6,5 euro (ok. 28 złotych). Ponadto za 6 euro można dostać precla, a za 5 euro popcorn. Chipsy kosztują 3 euro (około 13 złotych).

Dostępne jest również piwo (w tym także bezalkoholowe) - po 7 euro (około 30 złotych) oraz białe wino za 6,5 euro). Oprócz tego obowiązuje depozyt za kubek do napojów w wysokości 3 euro.

ZOBACZ WIDEO: Co się dzieje z Robertem Lewandowskim? "Kadra musi to wyrzucić z głowy"

Podczas meczów towarzyskich, które na początku maja rozgrywane były na PGE Narodowym zapiekanka lub hot dog były dostępne w cenie 25 zł. Kawa lub herbata kosztowały po 12 zł. Cena piwa to 22 zł. Najtańszy zestaw można było zakupić za 39 zł (przekąska i napój).

Są więc rzeczy, których ceny podczas Euro 2024 są więc nieco niższe niż na PGE Narodowym. W Niemczech popcorn kosztuje ok. 22 złote, a w Polsce 25 złotych.

Czytaj też: Karol Świderski szczerze o swojej przyszłości. "W Charlotte już mnie nie chcą" Dziwna prośba niemieckiej policji. "Będą wyluzowani"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty