Ładny gest kadrowicza Probierza. Na dziennikarzy czekała niespodzianka

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Mateusz Slodkowski/X / Na zdjęciu: reprezentacja Polski i tort od Szymańskiego (w ramce)
Getty Images / Mateusz Slodkowski/X / Na zdjęciu: reprezentacja Polski i tort od Szymańskiego (w ramce)
zdjęcie autora artykułu

Jeden z reprezentantów Polski w niedzielę miał urodziny. Następnego dnia pamiętał o ludziach, którzy relacjonują Euro 2024 dla kibiców.

Reprezentacja Polski już ma za sobą pierwszy mecz na Euro 2024. Nasi piłkarze pokazali się z bardzo dobrej strony, prowadzili 1:0 z Holandią, oddali wiele strzałów na bramkę, ale ostatecznie musieli przełknąć gorycz porażki. Faworyt odwrócił losy spotkania i ostatecznie zwyciężył 2:1.

"Niestety". Dudek jest nim zawiedziony. Gwiazda naszej kadry zgasła >>

W niedzielnym spotkaniu na boisku nie zobaczyliśmy Damiana Szymańskiego. Środkowy pomocnik tego dnia obchodził urodziny, ale w ramach prezentu nie dostał szansy od selekcjonera Michała Probierza.

29-latek jednak dzień później sprawił niespodziankę dziennikarzom, którzy pracują przy kadrze na Euro 2024. Miłe zaskoczenie spotkało naszych rodaków podczas poniedziałkowej konferencji prasowej.

- Wczoraj Damian Szymański obchodzi urodziny, w związku z tym mamy dla państwa urodzinowy tort. Zapraszamy do poczęstowania się - ogłosił rzecznik kadry Emil Kopański.

Przed reprezentacją Polski kolejny ważny mecz, który może być decydujący w kwestii walki o wyjście z grupy. W piątek 21 czerwca Biało-Czerwoni zmierzą się z Austrią. Naszym ostatnim grupowym rywalem będzie Francja (25.06).

"Kto to jest?!". Krytyczka mody zachwycona Probierzem >> Legenda bezlitosna dla Polaków. "Będę z tobą szczery" >>

Źródło artykułu: WP SportoweFakty