Podbeskidzie Bielsko-Biała z nowym trenerem

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Paweł Piotrowski / Na zdjęciu: Krzysztof Brede
WP SportoweFakty / Paweł Piotrowski / Na zdjęciu: Krzysztof Brede
zdjęcie autora artykułu

Spadkowicz z Fortuna I lidze Podbeskidzie Bielsko-Biała ogłosił nazwisko nowego trenera. Jarosława Skrobacza, który kilka dni temu zrezygnował z prowadzenia drużyny, zastąpił Krzysztof Brede. Szkoleniowiec odszedł z Chojniczanki Chojnice.

Cztery dni temu prowadzący od kilku miesięcy Podbeskidzie Bielsko-Biała Jarosław Skrobacz odszedł z klubu. Szkoleniowiec złożył wniosek o rozwiązanie kontraktu w trybie natychmiastowym.

Działacze Górali zaakceptowali decyzję trenera, któremu nie udało się utrzymać bielszczan w Fortuna I lidze. W poniedziałek klub ogłosił, że nowym szkoleniowcem będzie Krzysztof Brede. To powrót trenera do klubu spod Szyndzielni. Poprzedni okres pracy Brede mógł udać za udany. Pod jego wodzą Podbeskidzie awansowało do PKO Ekstraklasy.

Nowy opiekun Górali ostatnio prowadził Chojniczankę, do której trafił po odejściu z... Bielska-Białej. W zakończonym sezonie nie udało mu się doprowadzić drużyny z Chojnic do awansu na zaplecze PKO Ekstraklasy.

Klub z Bielska-Białej musiał zapłacić Chojniczance za możliwość pozyskania trenera.

ZOBACZ WIDEO: "Prosto z Euro". Adrian Mierzejewski: Pomysł na to spotkanie był bardzo dobry

Czytaj także: Spadkowicz z 2. ligi bez trenera. Rozwiązanie w trybie natychmiastowym Koniec domysłów. ŁKS Łódź ma nowego trenera

Źródło artykułu: WP SportoweFakty

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany) 2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP. Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!