NA ŻYWO. "Prosto z Euro". Szczęśliwa wygrana Francji. Kłopoty Mbappe

Zdjęcie okładkowe artykułu: YouTube / WP SportoweFakty
YouTube / WP SportoweFakty
zdjęcie autora artykułu

W poniedziałek na Euro 2024 nie brakowało sensacyjnych rozstrzygnięć. Belgia niespodziewanie przegrała ze Słowacją, a Francja szczęśliwie wygrała z Austrią. Gośćmi "Prosto z Euro" będą Michał Pazdan i Piotr Żelazny.

W tym artykule dowiesz się o:

Program "Prosto z Euro" emitowany jest na kanale YouTube WP SportoweFakty codziennie o godzinie 9:45.

Sporo emocji przyniosły poniedziałkowe spotkania na Euro 2024. W grupie E Belgia miała mnóstwo okazji do rozstrzygnięcia meczu na swoją korzyść, ale niespodziewanie przegrała 0:1 ze Słowacją, Rumunia zdominowała Ukrainę i wygrała 3:0, a w "polskiej" grupie Francja zwyciężyła 1:0 z Austrią po samobójczym golu Maximiliana Woebera (---> RELACJA).

Francuzi po swoim pierwszym meczu mają trzy punkty, ale muszą drżeć o zdrowie Kyliana Mbappe. Francuski napastnik w końcówce spotkania strzelał głową po wrzutce w pole karne i niefortunnie trafił nosem w bark Kevina Danso, a następnie zalał się krwią. Gwiazdor Les Bleus został natychmiast przetransportowany do szpitala.

O 9:45 wystartuje codzienny program "Prosto z Euro". Gośćmi Marcina Gazdy będą były piłkarz i reprezentant Polski Michał Pazdan oraz dziennikarz sportowy i ekspert Piotr Żelazny.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty