Polonia Warszawa pozyskała napastnika Lechii Gdańsk

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Agnieszka Skórowska
WP SportoweFakty / Agnieszka Skórowska
zdjęcie autora artykułu

Zbroi się przed nadchodzącym sezonem Polonia Warszawa. Czarne Koszule sfinalizowały kolejny transfer. 2-letni kontrakt z klubem podpisał Łukasz Zjawiński, którego właścicielem karty zawodniczej była Lechia Gdańsk.

Działacze Polonii Warszawa zapowiedzieli, że w kolejnym sezonie zamierzają walczyć o coś więcej niż o utrzymanie. Słowa są przekuwane w czyn. W krótkim czasie klub ogłosił trzy transfery.

Ostatni w czwartek. Zawodnikiem Czarnych Koszul został Łukasz Zjawiński. 22-letni napastnik został pozyskany z Lechii Gdańsk na zasadzie transferu definitywnego. Snajper podpisał z klubem 2-letnią umowę.

- Przychodzę do Polonii z myślą, żeby walczyć o jak najwyższe cele w tym sezonie. Uważam, że po rozmowach w llubie i planie, jaki jest na przyszły sezon, to możemy walczyć o coś więcej niż spokojne utrzymanie w lidze. Przychodzę tutaj również z myślą, żeby grać, pomagać drużynie, strzelać gole i to jest dla mnie najważniejsze - powiedział Zjawiński, cytowany przez klubowy portal.

W poprzednim sezonie w Fortuna I lidze zawodnik rozegrał 31 meczów, w których zdobył pięć bramek. Wcześniej Zjawiński reprezentował barwy Widzewa Łódź, Sandecji Nowy Sącz i Stali Mielec.

Czytaj także: Spadkowicz z 2. ligi bez trenera. Rozwiązanie w trybie natychmiastowym Koniec domysłów. ŁKS Łódź ma nowego trenera

ZOBACZ WIDEO: "Prosto z Euro". Wymowne słowa o Probierzu. "Jest wygranym pierwszego spotkania"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty