Głośno o stylizacji dziennikarki TVP w studiu Euro

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / Na zdjęciu: Sylwia Dekiert
Instagram / Na zdjęciu: Sylwia Dekiert
zdjęcie autora artykułu

Sylwia Dekiert od lat jest jedną z największych gwiazd TVP Sport. Dziennikarka obecnie bryluje przy okazji Euro 2024 i głośno jest o jej stylizacji na mecz Hiszpania - Włochy.

W tym artykule dowiesz się o:

W Telewizji Polskiej praca wre, a to z racji trwającego Euro 2024. Publiczny nadawca postawił na wiele kobiet, które realizują się w różnych rolach. Niektóre z nich fani futbolu znają od dawna, a jedną z gwiazd od dawna jest Sylwia Dekiert.

Dziennikarka w trakcie mistrzostw Europy często prowadzi studio meczowe. Tak też było w miniony czwartek. Przypadł jej hit dnia, czyli mecz Hiszpania - Włochy.

Dekiert znana jest z odważnych i przyciągających uwagę stylizacji. Tym razem nie było inaczej. Dziennikarka TVP Sport postawiła na biały żakiet oraz krótką błękitną spódniczkę.

ZOBACZ WIDEO: "Prosto z Euro". Burza w godzinie rozpoczęcia meczu Polaków. Co z murawą?

Wiadomo, czym na co dzień zajmuje się siostra Lewandowskiego. Nie poszła śladem brata >> Takie połączenie przypadło do gustu wielu fanom. Na Instagramie posypały się polubienia, a niektórzy w komentarzach wyrazili swoje zdanie.

"Pani Sylwio, Pani dziś wygrała", "Sylwia ależ ty wyglądasz, milion dolarów!", "Piękna kobieta", "Te nogi to niczym finał dla nas" - piszą internauci.

Mecz zakończył się zwycięstwem Hiszpanii 1:0. Sylwia Dekiert podczas Euro 2024 z pewnością jeszcze wiele razy pojawi się na wizji.

Nie mogliśmy uwierzyć. W takich butach gra na Euro 2024 >> Berlin. Nawet nasi piłkarze nagrywali, co działo się pod hotelem >>

Źródło artykułu: WP SportoweFakty